Prawda wyszła na jaw! Dwa miesiące po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak…

Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach w ekstrawaganckim butiku. Czyżby dziennikarka powoli zapomninała o niedawno przebytej tragedii…?

Agnieszka Woźniak-Starak poszła na zakupy do najdroższego domu handlowego w całej Warszawie. Najwyraźniej wdowa po zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku powoli dochodzi do siebie.

Jak Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa te trudne chwile?
Zaledwie dwa miesiące temu dziennikarka straciła swojego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia tego roku w w skutek wypadku na jeziorze Kisajno. Od tamtej pory życie prezenterki TVN drastycznie się zmieniło. Początkowo Aga zaszyła się w domu i unikała jakichkolwiek wyjść i kontaktu z ludźmi. Po raz pierwszy pojawiła się  na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Od tamtej pory coraz częściej wychodzi do ludzi. 

Agnieszka Woźniak-Starak powoli zaczyna wracać do siebie po utracie  męża. Pogrążona w żałobie dziennikarka postanowiła wrócić do Warszawy. W ubiegłym tygodniu zjawiła się biurze firmy, należącej do Piotra Woźniaka-Staraka, w gdzie spędziła kilka godzin. Następnie wraz z koleżanką i ochroniarzem udała się na zakupy do najdroższego domu handlowego w Warszawie. Ze sklepu wyszła z kilkoma torbami, co może świadczyć o tym, że zakupy były udane.

Agnieszka wygląda już coraz lepiej i gołym okiem widać, że małymi kroczkami wraca do formy, a na jej twarzy od czasu, do czasu możemy zauważyć delikatny uśmiech.

Komentarze