Przerażający atak labradora na 9-latkę! Pies odgryzł jej (…)!

9

Nie tak wyobrażali sobie urodziny córki rodzice 9-letniej Lily-Fay Parfitt z Wielkiej Brytanii. Dziewczynka kilka dni temu została dotkliwie pogryziona przez labradora kiedy spędzała czas na ranczu swojej cioci. Zdenerwowany pies zaatakował dziecko, które zupełnie nie spodziewało się zagrożenia. Rany jakie odniosła Lily są przerażające.

Dramat 9-letniej Lily-Fay Parfitt rozegrał się w sobotę, 29 września na farmie w West Sussex, dziewczynka bawiła się na terenie posesji swojej cioci wraz z kuzynkami, z którymi wróciła ze szkoły. Labrador, który zaatakował dziewczynkę nie należał do nikogo z jej rodziny i nie wiadomo jak wszedł na teren gospodarstwa. Pies w pewnym momencie rzucił się na dzieci i zaatakował Lily. Brytyjka doznała potwornych obrażeń. Labrador odgryzł jej kawałek dolnej wargi i pół policzka. Rany okazały się tak poważne, że dziecko może zostać oszpecone do końca życia.

 

 

ZOBACZ:Pies odwiedzał GRÓB mężczyzny. NIE chodziło o pamięć o właścicielu!

 

 

Rodzice Lily natychmiast zadzwonili po karetkę. Dziewczynka straciła sporo krwi i przeszła szereg skomplikowanych operacji, chirurdzy założyli jej aż 192 szwy na policzku i 38 szwów na wardze. Mama 9-latki ze łzami w oczach wspomina koszmarne urodziny córki i nie może zrozumieć dlaczego to przydarzyło się właśnie jej. Kobieta wyznała, że z domu, w którym mieszka Lily zniknęły wszystkie lustra, tak aby dziecko nie widziało swojego potwornie okaleczonego oblicza. Rodzice martwią się, że prędzej czy później i tak do tego dojdzie, jednak póki co chcą oszczędzić jej dodatkowego cierpienia. Policji udało się już zidentyfikować do kogo należał agresywny labrador.

 

ZOBACZ TAKŻE:Jego załamana córka wyszła z domu i zaginęła. Do zwłok doprowadził go jego pies

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

Komentarze