Przerażający plan NASTOLATKA! Chciał wynająć płatnego zabójcę do (…)!

nastolatka

18-letni Nicholas Godfrey z Florydy wpadł na przerażający plan, którego na szczęście nie udało mu się zrealizować. Policjanci namierzyli nastolatka, który próbował wynająć płatnego zabójcę do zlikwidowania jednego ze swoich nauczycieli.

Młody Amerykanin, który wpadł na plan z piekła rodem, był uczniem Fivay High School w Hudson. Według informacji jakie podał mediom lokalny szeryf wynika, że chłopak został aresztowany za próbę wynajęcia osoby, która miała unieszkodliwić jego nauczyciela. Plan nastolatka spalił na szczęście na panewce. Nicholas Godfrey wysłał swojemu koledze na Instagramie wiadomość, w której napisał mu, że „potrzebuje kogoś, kto potrafi zabijać bez mrugnięcia okiem”. Śledczy dotarli do informacji dzięki innym uczniom, którzy opowiedzieli im o całej sytuacji. 18-latek miał oferować 100 tysięcy dolarów temu kto to zrobi.

 

 

 

 

Oskarżony nastolatek nie miał żadnych skrupułów i pisał, że sprawa jest pilna, a nauczyciel musi „zniknąć” jak najszybciej. Gdyby nie prawidłowa reakcja jego kolegów, którzy powiadomili policję o zamiarach Godfrey’a mogło dojść do tragedii. Śledczy już zabezpieczyli komputer nastolatka i jego konto na Instagramie. Młody mężczyzna  nie stawiał żadnych oporów i przyznał się zarzucanych czynów. Chłopak miał tłumaczyć śledczym, że miała to być zemsta na nauczycielu wychowania fizycznego, który upokorzył go przy całej szkole zdejmując z boiska podczas meczu futbolu amerykańskiego już po kilku minutach. Nicholas bardzo przeżył tę decyzję.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:TO więźniowie zrobili pedofilowi w celi! Nikt nie mógł uwierzyć!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Komentarze