TO więźniowie zrobili pedofilowi w celi! Nikt nie mógł uwierzyć!

więźniowie

Richard Huckle był za życia naprawdę złym człowiekiem. 33-letni mężczyzna od 2016 roku przebywał w więzieniu, za zbrodnie jakich się dopuścił . Brytyjczyk skrzywdził tak wiele dzieci, że został skazany na 22 wyroki dożywotniego pozbawienia wolności. Huckle gwałcił i molestował seksualnie swoje ofiary. Kilka dni temu media obiegła informacja, że zamordowali go inni więźniowie.

Na zwłoki 33-letniego gwłaciciela  natrafili strażnicy więzienni. Ciało zbrodniarza zostało odnalezione, w niedzielę 13 października na ternie więzienia Full Sutton w North Yorkshire w Anglii. Wiadomo, że do śmierci Richarda Huckle przyczynili się inni więźniowie, a sprawa będzie badana pod kątem morderstwa. Mężczyzna zginął od ciosów ostrym narzędziem, a na jego ciele odkryto wiele ran kłutych. Przedstawiciele Full Sutton zapowiedzieli, że do końca śledztwa nie będą udzielać informacji na temat śmierci 33-latka.

 

 

ZOBACZ:Więźniowie nie mieli litości dla pedofila! TO zrobili mu po osadzeniu.

 

 

Huckle przebywał w więzieniu od 2016 roku. Pedofil został 22-krotnie skazany na dożywotnie więzienie. 33-latek przyznał się przed sądem do 71 zarzutów wykorzystania seksualnego dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 12 lat. Zwyrodnialec dokonał przestępstw w latach 2006-2014. W tym czasie mieszkał w Malezji, gdzie pracował jako wolontariusz. Brytyjczyk był jednym z najbardziej znanych pedofilów w Europie. Na jego komputerze policjanci znaleźli ponad 20 tysięcy zdjęć i filmów z dziecięcą pornografią.

 

ZOBACZ TAKŻE:Zabójca 10-latki w areszcie! „Więźniowie WYMIERZYLI SPRAWIEDLIWOŚĆ”

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

 

Komentarze