Przyłapała chłopaka na zdradzie. Zemściła się w przerażający sposób!

chłopaka

39-letnia Melissa Gilbert mocno przeżyła zdradę swojego chłopaka. Kobieta przyłapała mężczyznę na gorącym uczynku kiedy wróciła wcześniej niż zwykle z pracy. Zdenerwowana Amerykanka wpadła w szał i chwyciła nóż do masła, która miała akurat pod ręką. Później rzuciła się na swojego partnera! Obrażenia jakich doznał młodszy o trzynaście lat mężczyzna okazały się niegroźne. Po krótkiej hospitalizacji wyszedł ze szpitala. 

Dramat rozegrał się w ubiegłym tygodniu w jednej z dzielnic Las Vegas (USA). 39-letnia Melissa Gilbert wcześniej niż zwykle wróciła do domu, ponieważ, chciała zrobić urodzinowa niespodziankę dla swojego chłopaka. Ku jej zdziwieniu mężczyzna też był już w domu, i co gorsza nie był on sam, a z kobietą, która leżała w ich wspólnym łóżku! Wściekła Melissa niemal od razu rzuciła się na partnera z nożem do smarowania masła, który znalazła na stole w kuchni. Na szczęście rany jakich doznał 26-latek okazały się powierzchowne i po krótkiej hospitalizacji został on wypisany do domu. 

 

Policja została wezwana przez sąsiadów pary, którzy słyszeli karczemną awanturę i przeraźliwe krzyki mężczyzny wzywającego pomocy. Policjanci zakuli agresywną 39-latkę w kajdanki i przewieźli do aresztu. Za napaść na partnera i próbę uszkodzenia jego ciała grozi jej do 15 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

 

ZOBACZ TAKŻE:Tomasz Karolak POWIEDZIAŁ TO wprost! Zdradził ILE…

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

Komentarze