Tomasz Karolak POWIEDZIAŁ TO wprost! Zdradził ILE…

Karolak

Wielu z nas wyobrażając sobie życie znanego aktora myśli, że jest ono usłane różami, a gwiazdy, które oglądamy na naszych telewizorach zarabiają krocie. Tomasz Karolak udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyjaśnił min., dlaczego jest to bardzo błędne przekonanie.

48-letni aktor urodzony w Radomiu znany jest szerszej publiczności z takich seriali jak „Rodzinka.pl”, w którym wciela się w postać Ludwika Boskiego, czy z produkcji TVN „39 i pół tygodnia”, gdzie odgrywa rolę zmagającego się z chorobą nowotworową rockmana, Darka Jankowskiego. Karolak zdradził ostatnio, że życie aktora wcale nie jest tak kolorowe, jak wielu się wydaje. Dodał również, że potrzeba wiele lat pracy by stać się rozpoznawalnym, jednak wcale nie oznacza to, że będziemy zarabiać ogromnych pieniędzy.

 

 

 

 

Karolak dał to do zrozumienia podczas niedawnej rozmowy z „Faktem”, podczas, której stwierdził, że wysokie zarobki gwiazd to jeden z mitów, jaki wmawiają sobie telewidzowie. 

 

 „Nie jestem biznesmenem, który zarabia nie wiadomo jakie miliony. Mam takie same wydatki i kredyty, jak każdy normalny człowiek” 

 

 

 

 

Gwiazdor serialu „39 i pół tygodnia” wyjaśnił swoją myśl. Karolak powiedział, że aktorzy może i zarabiają więcej, niż wynosi średnia płaca przeciętnego Polaka, jednak nie znaczy to, że każdego stać na latanie prywatnymi samolotami.

 

ZOBACZ:Z ostatniej chwili! SENSACYJNE odejście aktorki z „M jak miłość”! Kolejna tragedia w serialu?

 

źródła: o2.pl, foto instgram.com

 

Komentarze