Recepta na sukces biało-czerwonych? Krychowiak zdradza przepis na wygraną ze Słowacją!

Dziś gramy pierwszy mecz w ramach Euro 2020. Na murawie w Petersburgu spotkamy się ze Słowacją. Grzegorz Krychowiak podczas konferencji prasowej ujawnił jaka jest recepta na sukces polskiej reprezentacji.

Polska-Słowacja

Dziś w Petersburgu spotkamy się ze Słowacją. Polacy mają duże oczekiwania wobec tego meczu z naszymi południowymi sąsiadami. Jak poradzą sobie biało-czerwoni? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, że muszą dać z siebie dosłownie wszystko. Tym bardziej, że wcześniejsze dwa spotkania towarzyskie były raczej rozczarowaniem. Polscy piłkarze nie spełnili oczekiwań kibiców.

Jaka strategia?

Na wczorajszej konferencji prasowej w Petersburgu z dziennikarzami spotkał się Paulo Sousa i Grzegorz Krychowiak. Piłkarz nie tylko ocenił potencjał naszych zawodników, ale też zdradził receptę na sukces polskich piłkarz, nie tylko w dzisiejszym meczu ze Słowacją, ale też podczas całego Euro 2020.

Facebook/Łączy nas piłka

Pewność Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak jest pewien, że biało-czerwoni zaprezentują się dziś z jak najlepszej strony. Pewność ani na chwilę nie opuszcza pomocnika reprezentacji Polski. Podczas konferencji prasowej powiedział:

Jestem wręcz pewny, że będziemy stwarzać sobie sytuacje i strzelać bramki na Euro, ale jeśli chcemy osiągnąć sukces to musimy grać odpowiednio  defensywie i również w meczu z Rosją pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie to robić, odpowiednio grać w obronie.

Grzegorz Krychowiak ujawnił, co może zadecydować o sukcesie Polaków podczas Euro 2020. Powiedział:

Rywale oddali jeden strzał i niestety udało im się zdobyć bramkę, ale to jest przykład, że odpowiednie wyniki osiąga się poprzez odpowiednią grę w obronie i to da nam sukces w tej imprezie.

Kto zagra?

Przewiduje się, że Paulo Sousa postawi w dzisiejszym meczu ze Słowacją na Roberta Lewandowskiego i Jakuba Świerczoka. Sousa prawdopodobnie utrzyma ustawienie, które szykował pod Arkadiusza Milika. Plan się nie zmieni, jedynie zawodnik, który będzie go realizował. W meczu powinien zagrać Bartosz Bereszyński, Kamil Jóźwiak i Tymoteusz Puchacz, Grzegorz Krychowiak i Mateusz Klich. Takie są przewidywania, a jak będzie na pewno, tego dowiemy się dziś podczas transmisji meczu.

Facebook/Łączy Nas piłka

Źródło: sport.pl

Zdjęcia: Facebook/Łączy nas piłka

Komentarze