Robert Lewandowski ARESZTOWANY!

Nieprawdopodobna wiadomość dotycząca kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego!

Robert Lewandowski najpopularniejszy polski piłkarz, idol wielu kibiców, nie tylko Bayernu Monachium, czy reprezentacji Polski został aresztowany. Fani są w szoku. 

Robert Lewandowski w areszcie – kapitan reprezentacji Polski, jeden z najaktywniejszych polskich piłkarzy w Social mediach wraz z żoną Anną Lewandowską tworzą bardzo udane i niezwykle rozpoznawalne małżeństwo. Narodziny ich córki Klary okrzyknięto wręcz mianem „Royal Baby”. Lewandowski może pochwalić się wieloma sukcesami w Bundeslidze, jak np. trzykrotna korona króla strzelców , czy liczne Puchary Niemiec. Tymczasem okazało się, że Robert Lewandowski został aresztowany, wszystko przez jego zachowanie względem…

policyjnego radiowozu. Lewandowski wraz z kolegami obrzucał radiowóz jogurtami. Wszystko to mając zaledwie dziesięć lat. Całe szczęście ta sytuacja dała wybitnemu polskiemu piłkarzowi do myślenia. Gwiazda Bundesligi rozpoczynała karierę w Varsovii, ówczesny kierownik zespołu Ryszard Zawiślak mówi, że Lewy od razu zapowiadał się na wielką gwiazdę futbolu.

Mimo to, sprawiał problemy wychowawcze : 

– To było na obozie w Sochocinie pod Płońskiem w 1998 roku. Chłopcy poszli na wieczorek zapoznawczy ze starszymi zawodniczkami z Varsovii. Ale dziewczyny im się chyba nie spodobały, bo chłopaki zamiast je podrywać… obrzucili jogurtami policyjny radiowóz, który przyjechał skontrolować imprezę – opowiedział Zawiślak na łamach  Super Expressu.

– Byliśmy z trenerem Sikorskim bardzo źli, dlatego chcąc ich ukarać, kazaliśmy ich wszystkich zamknąć w areszcie! Tak dla nauczki. Chłopcy spędzili na dołku tylko pół godziny, ale byli porządnie wystraszeni. Poszli nawet przeprosić komendanta, a później szorowali radiowóz. I tak 10-latek trafił za kratki. Jak się jednak okazało, być może tamtejszy „zimny prysznic” wpłynął na dalsze postępowanie Lewego i dzięki temu nie popełnił już więcej błędów grożących konfliktem z prawem.

Komentarze