Rodzina ciągle mówiła jej, że jest gruba! Metamorfoza jaką przeszła jest niesamowita!

metamorfoza

Schauna Harshamn z Wielkiej Brytanii po urodzeniu syna zmagała się z potworną otyłością. Sprawa była na tyle poważna, że rodzina powiedziała jest wprost, że jest gruba. 35-latka nie załamała się i metamorfoza jaką przeszła jest wręcz niesamowita! 

Brytyjka w jednym z wywiadów przyznała, że słowa rodziny i jej 3-letniego synka bardzo ją zabolały. Były również impulsem do tego, by zmienić coś w swoim życiu. Schauna postanowiła wziąć się za siebie i w ciągu dwóch lat przeszła zmianę na lepsze. Jej metamorfoza była prawdziwym szokiem, a zarazem niespodzianką dla bliskich. Dzięki diecie, którą ściśle przestrzegała i ćwiczeniom na siłowni schudła ponad 60 kilogramów. Dziś 35-latka mówi, że zrobiła to dla siebie, ponieważ miała dość swojej wagi, a moment w, którym otyłość wytknął nawet jej 3-letni syn był dla niej przełomowy.
Kobieta nie boi się, że demony przeszłości mogą kiedyś wrócić, jednak patrząc kilka lat wstecz zastanawia się jak mogła zaniedbać się do takiego stopnia. Brytyjka przyznała, że w głównej mierze zaważyło na tym zamiłowanie do fast foodów i tłustej kuchni. 35-latka wspomina, że przez większość życia nie przykładała wagi do przygotowywanych posiłków i stawiała na szybkie i proste dania. Okazało się to kolosalnym błędem, ponieważ przypłaciła to swoim zdrowiem. Dziś jej życie zmieniło się o niemal 180 stopni, a efektami swojej diety i ćwiczeń chętnie chwali się na Instagramie.

View this post on Instagram

Yay it’s Tuesday! I love to see all your before and afters! Tag me! . My before is during my regain year. I got down to 175, met my now hubby and quit going to the gym, ate out all the time, etc. My after was from Saturday headed to my grammas burial. Even with a puffy jacket you can see the big difference! On days when I feel just stuck in the mud and no change, I’m happy to be here then there! . . . . #transformationtuesday #transformation #fitness #weightloss #motivation #fitnessmotivation #weightlossjourney #beforeandafter #gym #beachbodycoach #fitfam #workout #weightlosstransformation #goals #fitnessjourney #healthylifestyle #fit #keto #mentalhealth #fitspo #health #lchf #ketotransformation #wlscommunity #lapband #healthy #girlswholift #wellness #beachbody #selflove

A post shared by Schauna Harshman (@lowcarb.godess) on

źródła: dailymail.co.uk, foto instagram.com

 

Komentarze