Rodzina Staraków PRZERWAŁA milczenie! Wyjawili PRAWDĘ!

Za pare dni minie miesiąc od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno.

Producent spadł ze swojej motorówki wchodząc w zakręt. Niestety jego ciało znaleziono dopiero po kilku dniach. Wiadomo, że Piotr był w towarzystwie 27- latki z Łodzi.Jego rodzina podłamała się, dlatego postanowili wyjechała na jakis czas z kraju. Rodzice Piotra postanowili przerwać milczenie.

Nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka załamała jego bliskich, a w szczególności jego żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak. Od momentu uroczystego pogrzebu rodzina Staraków wyjechała za granicę. Anna i Jerzy Starakowie postanowili przerwać milczenie. Oto, co powiedzieli…

Rodzice zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka postanowi napisać list do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, który zaangażował podległe mu jednostki do poszukiwań ich ukochanego syna. W oficjalnym liście nie brakuje osobistych fragmentów, które świadczą o bólu i cierpieniu, które spadło na całą rodzinę:

„Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach „

Niestety żałobna gehenna rodziny Staraków zaczęła się na nowo. Kilka dni temu zrodziły się wątpliwości co do legalności pochówku na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie.
Łączymy się w bólu z rodziną.

Komentarze