ROMANS Andrzeja Dudy?! Ujawniono prawdę.

Romans Andrzeja Dudy! Znamy szczegóły.

Ujawniono kulisy romansów prezydenta Andrzeja Dudy! Znamy szczegóły relacji głowy państwa z innymi kobietami.

Jak powszechnie wiadomo, żona prezydenta Agata Kornhauser-Duda, to wielka miłość głowy naszego państwa. W związku z tym w mediach pojawia się wiele informacji na temat ich związku. Zdaniem prezydenta para nie ma nawet czasu na kłótnie czy obrażanie się. Teraz ujawniono romans prezydenta. „Co na to Agata Duda?” – pytają media. Jak się okazało Andrzej Duda miał romans z…

wieloma dziewczynami w czasach szkolnych. Jak sam przyznał przed laty miał inne kobiety. Rozmawiając z dziennikarzami Andrzej Duda opowiedział o kulisach swojego związku. Agatę Kornhauser poznał w 1990 roku podczas imprezy. Para chodziła do jednego liceum i świętowała wraz ze znajomymi ze szkoły. Duda odprowadził Agatę do domu. Niedługo później byli już parą.

– Miłości i dziewczyn miałem kilka, choć z żoną poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum. Na imprezie. Ostatnie dni maja 1990 roku. Wtedy, kiedy odprowadziłem ją z tej imprezy. Nie było wielkiej śmiałości w tym związku, było stopniowe poznawanie się, wyjścia do kina. W listopadzie byliśmy już razem – mówił na łamach „Super Expressu” prezydent RP.

– Później pierwsze mieszkanie z żoną mieliśmy jednak na Podgórzu i pod nami była spółdzielnia produkująca tanie wina. Pod kamienica siedziało wielu mężczyzn, którzy je spożywali. Najbardziej lubili As pik, Byczą krew i Czar teściowej – mówił prezydent. 

 

Komentarze