Romans Zenka Martyniuka w końcu ujrzał światło dzienne! Gwiazdor jednocześnie miał…

gwiazdor

Długo skrywany przez Zenka Martyniuka sekret wyszedł na jaw. Gwiazdor zdradził jak wyglądały początki znajomości ze swoją żoną.

Uwielbiany przez polaków gwiazdor disco polo Zenek Martyniuk ujawnił ostatnio swój sekret i opowiedział o tym jak poznał się ze swoją ukochaną żoną Danusią. Wokalista wraz ze swoją żoną od 27 są kochającym się małżeństwie. Jak się okazało, na początku znajomości piosenkarz nie był pewien uczucia do swojej obecnej żony. O wszystkim gwiazdor opowiedział w rozmowie z „Party”. Zenek Martyniuk poznał swoją żonę na zabawie w Grabowie:

 

– Wtedy była taka durna moda, że się podawało fałszywe imiona, ja przedstawiłem się jej, jako Krystian. Zaproponowałem spotkanie, zgodziła się i podała adres– mówi wokalista Akcentu w rozmowie z magazynem „Party”.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy rozliczyć PIT 2020? Są istotne zmiany.

 

Zenek Martyniuk przyznał w wywiadzie, że jednocześnie spotykał się z innymi dziewczynami.

 

Była piękna i ubierała się bardzo kobieco. Nosiła zwiewne sukienki, czółenka. Zakochany przyjeżdżałem do niej autobusem lub autostopem niemal codziennie po szkole i treningach. Ale zanim upewniłem się, że Danusia jest miłością mojego życia, równolegle spotykałem się z innymi dziewczynami .przyznaje Zenek Martyniuk.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pożyczył pieniądze i… poszedł do więzienia! Wszystko przez…

 

Jak widać, inne dziewczyny nie skradły serca Zenkowi, zrobiła to dopiero pani Danusia. Para pobrała się 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Do ślubu jechali pięknym polonezem. Po ceremonii państwo młodzi i goście udali się na przyjęcie weselne. Impreza była huczna, bawiło się na niej 200 osób.

 

fot. youtube

Komentarze