Rosati ostro o Adamczyku! „Przeszłam kilka bolesnych operacji”

Weronika Rosati, znana polska aktorka, na dziesiątą rocznicę tragicznego wypadku samochodowego, w którym ucierpiała, postanowiła wystosować publiczny apel do swojego ówczesnego partnera, Piotra Adamczyka, który prowadził pojazd w chwili wypadku. W jej dramatycznym wpisie na Instagramie padły mocne słowa i apel o niepodejmowanie działań przeciwko niej.

W swoim wpisie Rosati przypominała okoliczności wypadku sprzed dziesięciu lat. Prowadzone przez Piotra Adamczyka auto wpadło w poślizg i wjechało do rowu, co spowodowało poważne obrażenia aktorki, w tym zmasakrowaną nogę. W wyniku tego wypadku Weronika Rosati przeszła wiele operacji i musiała długo uczęszczać na rehabilitację.

Aktorka podkreśliła, że w wyniku wypadku straciła cenny moment w swojej karierze, co mogło wpłynąć na jej dalszy rozwój zawodowy. Ponadto trauma związana z wypadkiem i medialnym szumem wokół niego wciąż wpływa na jej życie i zdrowie psychiczne.

W swoim poście Weronika Rosati bezpośrednio zwróciła się do Piotra Adamczyka, oskarżając go o brawurę i brak odpowiedzialności w momencie prowadzenia samochodu w dniu wypadku. Stwierdziła, że emocje kierowcy i jego nieodpowiednie zachowanie miały wpływ na tragedię, która ją dotknęła. Aktorka wspomniała także o kosztach związanych z jej leczeniem, które ponosiła sama.

Jednak najbardziej donośnym przesłaniem w jej poście była prośba o niewykonywanie przez Piotra Adamczyka działań przeciwko niej oraz zapewnienie, że nie będzie próby wyciągania spraw i dowodów z przeszłości. Rosati życzyła sobie życia bez przeszkód i fałszywych mitów związanych z tragicznym wypadkiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Cały post aktorki jest wyrazem jej długotrwałego bólu, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, związanego z tym strasznym wypadkiem oraz jego długofalowymi konsekwencjami. Rozpalił on wiele emocji w mediach społecznościowych i wśród fanów, wywołując szeroką dyskusję na ten temat.

Zobacz także: Edyta Górniak jest poważnie chora! Na próbach do występu pilnował jej lekarz!

Komentarze