Sądził, że to tylko bolesne złamanie. Prawda okazała się przerażająca!

złamanie

Nocny trening na poligonie na Słowacji zakończył się tragicznie dla 21-letniego żołnierza z USA. Erza Maes wraz ze swoimi kolegami brał udział w ćwiczeniach. Kiedy jechali czołgiem doszło do poważnego wypadku. Noga 21-latka po tym, jak pojazd z dużą prędkością uderzył w przeszkodę mocno się zaklinowała. Erza myślał, że to tylko złamanie, prawda okazała się przerażająca.

Maes i jego koledzy przebywali na Słowacji, gdzie w ramach operacji NATO szkolili tamtejszych żołnierzy i brali udział w ćwiczeniach. Niestety podczas nocnego treningu wydarzył się dramat. Znużona załoga czołgu zasnęła, a rozpędzony pojazd wjechał w nasyp. Kiedy Ezra się obudził zauważył, że jego koledzy są ciężko ranni, a on nie może ruszyć nogą, która utknęła między wygiętym elementem blachy czołgu. Mężczyzna był w szoku i myślał, że to zwykłe złamanie. Dopiero później zauważył, że jest całkowicie zmiażdżona!

 

 

 

 

 

Mimo to niezrażony Amerykanin zdecydował się na szokujące rozwiązanie. Ezra ją sobie amputował żeby pomóc ciężko rannym kolegom. Później udzielił im pierwszej pomocy i zawiadomił jednostkę o dramacie jaki się rozegrał. Dzięki swojej postawie uratował przyjaciołom życie.

 

 

 

 

„Ciągnąłem nogę tak mocno, jak tylko mogłem, aby się uwolnić, i nagle poczułem ostry ból. Myślałem, że to złamanie, ale kiedy się odsunąłem, moja noga zupełnie zniknęła. Wiedziałem, że jestem w szoku. Jedyne, o czym myślałem, to to, że nikt nie wie, gdzie jesteśmy „

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Członkowie zespołu Queen są wściekli na Trumpa! Co tym razem zrobił prezydent USA?

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

Komentarze