Samolot pasażerski z BOMBĄ na pokładzie nad STOLICĄ! Myśliwce w akcji!

Dramatyczne chwile w stolicy! Nagle gruchnęła wiadomość o samolocie pasażerskim z bombą! 

Maszyna z ładunkiem oraz pasażerami na pokładzie zaczęła kołować nad stolicą – wszytkich ogarnęła panika, „co jeśli ładunek eksploduje w maszynie krążącej nad miastem” – zadawali sobie pytanie mieszkańcy obserwujący lot.Do akcji ruszyły myśliwce!

”Przerażające. Wielki samolot pasażerski z bombą na pokładzie krąży nad miastem, nie wiadomo, co i kiedy może eksplodować. Wszyscy jesteśmy przerażeni. Nie podano nawet informacji o liczbie pasażerów, wiadomo, że to indyjska maszyna. Nawet lotnisko nie ma informacji od pilotów, ile osób jest na pokładzie” – relacjonuje przerażony pracownik lotniska.

Jak wynika z ustaleń mediów, maszyna z możliwą bombą na pokładzie w…

W Londynie na lotnisku Stanated. Lot Air India z Bombaju do Nowego Jorku nagle przerwano na wysokości Wielkiej Brytanii.

Maszynę odholowano do bezpiecznej, odizolowanej strefy, a także zdecydowano o zamknięciu jednego z pasów startowych. Lotnisko Stansted informuje na Twitterze, że opanowało już sytuację i wszystko działa bez przeszkód.

Samolot Air India wcześnie wyruszył rano z Bombaju i miał wyładować w Newark Liberty International Airport w Nowym Jorku. 

Ministerstwo obrony Wielkiej Brytanii potwierdziło – indyjski samolot do momentu wylądowania eskortowały myśliwce Typhoon.

Brak jest informacji odnośnie do przyczyn awaryjnego lądowania. Na początku Air India informowała o bombie na pokładzie samolotu poprzez Twittera, jednak wpis usunięto. Teraz oficjalnie linie mówią o „zagrożeniu bezpieczeństwa”.

Komentarze