Sąsiadka wręczyła jej tajemnicze pudełko. W środku ukryła makabryczną niespodziankę!

pudełko

Przerażającą niespodziankę w szczelnie zapakowanym pudełku dostała od swojej sąsiadki 61-letnia Hiszpanka. Kobieta zapukała do jej drzwi i zapytała czy na czas jej wyjazdu mogłaby zostawić pudełko z cennymi rzeczami osobistymi. Hiszpanka przystała na propozycję i później gorzko tego pożałowała!

Maria del Carmen przekazała staruszce pudełko, a ona zostawiła je w swoim pokoju. Kiedy 61-latka wróciła wieczorem do domu spokoju nie dawał jej przykry zapach jaki się z niego wydobywał. Ciekawość wzięła górę i kobieta postanowiła sprawdzić jaką tajemnicę skrywała sąsiadka. Emerytka z przerażeniem stwierdziła później, że była to najgorsza decyzja jaką podjęła w życiu. Wewnątrz pudełka między kilkoma starymi wibratorami znajdowała się odcięta głowa partnera Marii del Carmen, którego zaginięcie zostało zgłoszone pół roku wcześniej!

Przerażona kobieta początkowo nie wiedziała co zrobić. Do głowy przychodziły jej różne myśli, jednak w końcu rozsądek wziął górę i o makabrycznym znalezisku powiadomiła policję. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zabezpieczyli zmumifikowaną głowę partnera jej sąsiadki i rozpoczęli poszukiwania reszty zwłok. Mężczyzna był poszukiwany od lutego, zaginięcie zgłosiła jego partnerka, Maria del Carmen. Kobieta została aresztowana. Policjantom tłumaczyła, że nie wie kto zabił jej przyjaciela, a głowę w pudełku ktoś podrzucił jej na wycieraczkę. Ostatecznie postanowiła zostawić ją sobie na pamiątkę, ponieważ była jedyną „rzeczą”, po mężczyźnie jaka jej pozostała.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:„Ukraińcy TRZASKALI głową Polaka o BETONOWE kwietniki.” Mężczyzna NIE ŻYJE

 

 

źródła: wprost.pl, foto pixabay.com

Komentarze