Scorupco pokazała córkę! Julia wygląda jak anioł!

Izabella Scorupco, znana polska aktorka, nieczęsto eksponuje swoje dorosłe dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem jednak postanowiła podzielić się z fanami szczególnym momentem – 26. urodzinami swojej córki, Julii. Zobaczmy, jak dziś wygląda i jakie życzenia złożyła jej mama.

Izabella Scorupco to jedna z nielicznych Polek, które odniosły międzynarodowy sukces w show biznesie. Jednym z jej najważniejszych momentów w karierze była rola w filmie „GoldenEye” jako ukochana Jamesa Bonda. Mimo obiecującej kariery i licznych propozycji filmowych, Scorupco zdecydowała się na wycofanie się ze świata show biznesu po trzydziestce, skupiając się na życiu rodzinnym.

Aktualnie Izabella Scorupco jest szczęśliwie zamężna z Karlem Rosengrenem, szwedzkim przedsiębiorcą, który jest jej trzecim mężem. Wcześniej aktorka była w związku z hokeistą Mariuszem Czerkawskim, tworząc jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show biznesie. Z tego związku ma córkę Julię. W trakcie swojego drugiego małżeństwa, z Jeffreyem Reymondem, na świat przyszedł syn Jacob, który niedawno obchodził 20. urodziny i pojawił się na Instagramie swojej sławnej mamy.

Julia, starsza córka Izabelli Scorupco, od pewnego czasu przyciąga uwagę mediów. Jej zachwycająca uroda zdobyła ponad 35 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Kilka dni temu jej fani mogli śledzić, jak bawi się z mamą na koncercie Beyonce. Z okazji 26. urodzin córki, Izabella Scorupco opublikowała krótkie nagranie z rejsu, na którym można zobaczyć świeżo upieczoną jubilatkę.

Dla Scorupco to ważna chwila, ponieważ celebrowanie urodzin swojego dziecka to zawsze wyjątkowy moment. Wyraziła swoje życzenia córce w mediach społecznościowych, co przyciągnęło uwagę fanów aktorki.

Izabella Scorupco pokazała CÓRKĘ z okazji jej 26. urodzin. "Wszystkiego najlepszego moja dziewczynko" (FOTO)

Izabella Scorupco jest dowodem na to, że można osiągnąć sukces w międzynarodowym świecie rozrywki, jednocześnie zachowując równowagę między karierą zawodową a życiem rodzinnym. Uroczyste obchody urodzin córki to doskonała okazja do celebracji i cieszenia się wspólnie spędzonym czasem.

Zobacz także: Menadżerka Chylińskiej pokazała rozmowy z mężem piosenkarki! Te zdjęcia rozwiewają wątpliwości co do romansu!

Komentarze