SIWIEC NIE wytrzymała i zabrała głos ws. Piotra Woźniaka Staraka!

Tego nie wiedzieliście o relacjach Agnieszki Woźniak-Starak i Natalii Siwiec!

Od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minął niecały miesiąc. Producent zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Niestety, nie udało się go uratować. Został pochowany na terenie swojej ukochanej posiadłości.

Zrozpaczoną Agnieszką Woźniak-Starak zaopiekowali się bliscy i przyjaciele. Dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia „Big Brothera”,w związku z tym zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Agnieszka niedawno przerwała milczenie i opublikowała obszerny post na swoim Instagramie, w którym podziękowała za wsparcie, każde dobre słowo. Ponadto we wzruszajacy sposób wspomniała ukochanego męża.

Pod zdjęciem przedstawiającym piękną magnolię pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych wyrazów współczucia. Przy znanej prezenterce trwają niewątpliwie wspaniali przyjaciele, którzy z pewnością pomogą jej przejść przez ten trudny czas. Wtedy głos zabrała Natalia Siwiec…

Zapewne mało osób wiedziało, że Agnieszkę Woźniak-Starak i Natalię Siwiec łączy tak silna więź. Wdowa po znanym producencie nadal otrząsa się z traumy, która ją spotkała. Piotra Woźniaka-Staraka żegnali przyjaciele z branży, między innymi Edward Miszczak, Borys Szyc, Alicja Bachleda-Curuś i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Również Tomasz Karolak jest głęboko poruszony dramatem producenta. Zapowiedział, że emitowany od niedawna serial „39 i pół tygodnia” jest swojego rodzaju hołdem dla kolegi. Ponadto zdradził, że ostatni odcinek będzie zawierał coś szczególnego, coś, co najlepiej pomoże wyrazić pamięć i szacunek.
Tymczasem pod wspomnianym wcześniej postem Miss Euro 2012 w bezpośrednich słowach zwróciła się do Agnieszki i zapewniła ją o swoim wsparciu.

„Trzymaj się dzielnie Aga” – napisała Siwiec.

Z pewnością był to piękny gest z jej strony i jednocześnie dowód na to, że rownież w świecie show biznesu istnieje empatia i wrażliwość. Ponadto Natalia jak widać, nie mogła przejść obok tej sprawy obojętnie. Wyrazy uznania.

Komentarze