Skandal w samolocie! Pasażerka poczekała, aż osoba przed nią zaśnie, żeby…

samolocie

Skandaliczna sytuacja w samolocie miała miejsce podczas lotu do Egiptu. To wtedy jedna z pasażerek wykazała brak kultury, a swym perfidnym zachowaniem zwróciła uwagę podróżujących.

Coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie drogą lotniczą, ale niestety, nie każdy wie, jak należy zachowywać się w samolocie.

 

Jedna z pasażerek opisała sytuację, której była świadkiem podczas swojego lotu z Warszawy do Hurghady.

Turystka postanowiła wykupić wycieczkę z biura podróży, a podczas prawie czterogodzinnego lotu była świadkiem oburzającej sytuacji.

Niedługo po starcie maszyny siedząca kilka miejsc dalej kobieta bez krępacji oparła stopy o zagłówek osoby siedzącej tuż przed nią. Jak się okazało, nieświadoma niczego pasażerka spała.

 

 

„Jestem oburzona i zniesmaczona. Nie potrafię zrozumieć, jak można dla własnej wygody położyć stopy na zagłówku obcego pasażera” – mówi pani Małgorzata w rozmowie z WP Kobieta.

 

„Moje miejsce było kilka siedzeń dalej, ale i tak dobrze widziałam, jak kobieta trąca stopami śpiącego pasażera. To niehigieniczne. Byłam zaskoczona brakiem interwencji ze strony stewardess. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem kultury na pokładzie samolotu” –podkreśliła podóżująca.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Śmiertelnie chory NAUKOWIEC przeistacza się w CYBORGA. ŻYCIE zaczęła przedłużać mu…

 

 

Jak się okazuje przez cały lot nikt z obsługi nie zwrócił uwagi niestosownemu zachowaniu kobiety. Pasażerka zdjęła nogi dopiero, gdy samolot podszedł do lądowania w Hurghadzie.

 

 

 

Źródło:wpkobieta/pixabay

Komentarze