Skandal wokół „Królowych Życia”. Widzowie są oburzeni!

„Królowe Życia” pojawiły się na antenie TTV już trzy lata temu, jednak ich popularność nie słabnie. Wszystko za sprawą barwnych, ciekawych postaci.

Widzowie całym sercem pokochali Dagmarę, Jacka, Izę oraz Rafała i Gabriela. Okazało się, że mnóstwo Polaków lubi obserwować wystawne życie bohaterów, ich codziennie zajęcia, problemy, smutki i radości. W najnowszym sezonie emocji nie brakuje – Dagmara dochodzi do siebie po wypadku, a Rafał i Gabriel rozstają się! W związku z tym mnóstwo fanów wyraziło ogromny smutek z powodu zakończenia ich związku. Mężczyźni również nie szczędzili łez wylewanych na wizji. Teraz okazało się, że panowie wrócili do siebie i znów są szczęśliwi. Jednak widzom nie jest do śmiechu – czują się oszukani. Skąd te przypuszczenia?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn szybko zaistnieli w show-biznesie. Kontrowersyjni królewicze z lubością opowiadali o swoim związku, życiu zawodowym i ulubionych formach rozrywki. Dało się też dostrzec w nich niesamowity dar do roztaczania wokół siebie pozytywnej aury. Stąd wynikało olbrzymie zdziwienie opinii publicznej, gdy ogłosili rozstanie. Później przed kamerami obydwaj dzielili się swoimi emocjami. 

Teraz pojawiły się informacje o tym, że Rafał i Gabriel wrócili do siebie. Mnóstwo osób zareagowało jednak dość negatywnie… Widzowie zarzucili producentom reality show, że całe to rozstanie było tylko chwytem medialnym dla pozyskania większej oglądalności. 

Czy Waszym zdaniem problemy bohaterów programu były ustawione?

Komentarze