Skręcili w nieoznakowaną drogę! Finał wycieczki okazał się dla nich tragiczny!

drogi

Wakacje w Kanadzie miały fatalny finał dla pary turystów z Wielkiej Brytanii. 24-letnia Eileen Connors i jej mąż David polecieli do Kanady na wakacje marzeń. Rozległy kraj zamierzali zwiedzać wynajętym samochodem. Pech chciał, że podczas jednej z wycieczek pomylili drogę i przez przypadek znaleźli się na terenie USA. 

Dramat młodego małżeństwa rozpoczął się w momencie, gdy skręcili w nieoznakowaną drogę. Para myślała, że prowadzi ona do Vancouver, jak się jednak okazało zaprowadziła ich na teren Stanów Zjednoczonych. W efekcie ich samochód został zatrzymany przez policję z Pensylwanii, a para przewieziona do miejscowego aresztu, w którym przebywała przez kilka dni. Małżonkowie są zdruzgotani tym co ich spotkało i warunkami jakie zapewniono im w więzieniu. Brytyjczycy skarżą się również, że byli bardzo źle traktowani przez strażników. 

 

 

 

Para znalazła się w naprawdę trudnej sytuacji, do tego podczas podróży towarzyszył im 3-miesięczny synek, który również został z nimi zamknięty w ciasnej celi! 24-latka powiedziała mediom, że ponadto nie mogli skontaktować się z brytyjską ambasadą, nie dostali jedzenia, koców i przyborów higienicznych. Gehenna pary trwała prawie 4 dni, dopiero wtedy losem turystów z Wielkiej Brytanii zajął się miejscowy konsulat. Po opuszczeniu więzienia i terytorium USA Eileen przyznała, że ona i jej rodzina przeżyła okropną traumę, z którą będzie zmagać się do końca życia.

 

ZOBACZ TAKŻE:ZESPÓŁ STRAŻAKÓW przyjechał na ćwiczenia z nurkowania. W zbiorniku wodnym odkryli zatopiony…

 

źródła:  o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

 

Komentarze