Sławomir i Kajra KŁÓCĄ SIĘ! W domu dochodzi do AWANTUR! Co z ich MAŁŻEŃSTWEM?!

Sławomir i jego żona Kajra postrzegani są jako bardzo zgodne i dobrze dobrane małżeństwo. Jednak prawda jest zupełnie inna. Między małżonkami dochodzi do awantur. Jaki to ma wpływ na ich małżeństwo?

Cisza przed burzą

Para budzi wiele pozytywnych emocji. Fani Sławomira i Kajry lubią ich za uśmiech, pogodę ducha i radosne piosenki, które od razu poprawiają humor słuchaczom. Jednak to tylko pozory. Małżeństwo nie ukrywa tego, że między nimi często dochodzi do ostrej wymiany zdań. Oboje mają silne charaktery, które tym bardziej zaostrzają sytuację. Bywa między nimi burzliwie.

Lecą szklanki

W rozmowie z serwisem Plotek małżeństwo showman’ów przyznało, że w ich związku brakuje spokoju i sielanki. Często dochodzi do kłótni i awantur. Oboje potrzebują czasem tzw. oczyszczenia atmosfery. Sławomir powiedział:

To jest wojna każdego dnia, ale warto się starać…My się czasem chcemy pozabijać. Szczególnie jak pracujemy nad jakąś piosenką, klipem czy montażem, to są emocje.

Piosenkarz przyznał, że kłótnie w ich małżeństwie przebiegają nadzwyczaj burzliwie. W rozmowie z Plotkiem powiedział:

Tutaj nie ma miękkiej gry, tutaj lecą szklanki, platynowe płyty nie raz zbijam, to się zdarzyło. Kupuję wtedy szybę za 50 złotych, naprawiam i tyle.

Facebook/Sławomir

Kłótnia sposobem na miłość

Również Kajra przyznała, że takie kłótnie służą ich małżeństwu. Warto wylać z siebie żale, po to, by po chwili wszystko się ułożyło. Po burzy wychodzi słońce. Kajra powiedziała:

Lepiej powalczyć, niż za chwilę zmieniać i zaczynać od początku. Wystarczy raz, a porządnie.

A Wy jak uważacie, czy kłótnie są dobrym sposobem na udane małżeństwo?

Facebook/Sławomir

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/Sławomir

 

Komentarze