Śliczna prezenterka TVP 2 przyznaje: „mam problem z pamięcią, dlatego w programie jestem w roli dobrej cioci”

Prezenterka

Izabella Krzan to śliczna prezenterka telewizyjna, głównie kojarzona z teleturnieju „ koło fortuny” emitowanym na tvp 2.

Od 20 września 2019 roku prezenterka ma także szansę prowadzić wznowioną emisję programu „Czar par” u boku prowadzącego Macieja Kurzajewskiego.

 

Przypomnijmy, w 2016 roku Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonii, a jako reprezentantka Polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach. Nie zakwalifikowała się tam jednak do finałowej trzynastki.

Gwiazda ma 24 lata i jak przyznaje w wywiadach na razie chciałaby się skoncentrować na rozwoju osobistym i nowych zadaniach.

 

Prezenterka podkreśla, że kultowy teleturniej „Czar par” powrócił na antenę TVP w zupełnie nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie

Dla uczestników przygotowano wiele wymagających zadań, a ich realizacja wymagała kreatywności, współpracy i odporności na stres. Iza jako współprowadząca, ma za zadanie wspierać pary i motywować do walki. 

Izabella zdradziła, że największą trudność na początku nagrań sprawiło jej zapamiętanie wszystkich imion uczestniczek i uczestników.

 „Mam okropnie złą pamięć do imion, więc nagle 28 osób, które otrzymuję i zawsze staram się jednak ich poznać bardzo dobrze. Nie wyobrażam sobie więc, że mówię do nich np. para numer 4, nie ma takiej opcji, tylko rzeczywiście np. Marek i Asia czy jakieś inne imiona. Zawsze muszę być po imieniu i to było najtrudniejsze „– wyjaśnia prezenterka.

 

ZOBACZ TEŻ:Martyna Wojciechowska ZAŁOŻYŁA nietypową FUNDACJĘ! Celem instytucji będzie…

 

Gwiazda przyznaje, że z uczestnikami stara się zaprzyjaźnić, wspierać i wczuwać się w ich odczucia. Dzięki temu może być dla nich „dobrą ciocią”.

Jak sama przyznaje, nie lubi informować kogoś o tym, że musi pożegnać się z programem i dlatego tę wiadomość przekazuje na ogół jej współprowadzący.

Program czar par emitowany jest w piątki o godzinie 20.25 na kanale TVP 2.

 

ZOBACZ TEŻ:Pracowałeś przed monitorem kineskopowym? MOŻESZ ZAŻĄDAĆ PIENIĘDZY OD ZUS!

 

Źródło: lifestyle

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze