SMUTNA wiadomość. Artur Barciś…

Smutna wiadomość nt. Artura Barcisia. Aktor przeżywa trudne chwile.

Artur Barciś, to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Znany milionom Polaków z roli Arkadiusza Czerepacha w „Ranczo” przeżywa trudny okres w swoim życiu. Barcisia szeroka widownia pokochała także za rolę Tadeusza Norka w „Miodowych latach” emitowanych w telewizji Polsat.

Artur Barciś ostatnimi czasy po zakończeniu produkcji „Ranczo”, grywał w „M jak Miłość”. Po raz pierwszy w serialu TVP2 mogliśmy go zobaczyć w 2012 roku. Początkowo miał wystąpić w zaledwie kilku odcinkach. Postać Jerzego Kolędy spodobała się jednak widzom i serialowy ojciec Ewy zagościł na ekranach dłużej niż zakładano. Teraz Barcisia niestety nie zobaczymy na ekranie…

w telewizyjnej Dwójce. Przynajmniej w „M jak miłość”. Aktor stracił angaż. Wszystko przez rezygnację z udziału w serialu Kacpra Kuszewskiego. Jego wątek był bezpośrednio związany z rolą Barcisia. Kuszewski wystosował oświadczenie. Super Express z tytułu utracenia roli szacuje jego straty na 100 tysięcy złotych. Barciś za dzień zdjęciowy miał otrzymywać 5 tysięcy złotych.

„To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. (…) Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować – napisał Kacper Kuszewski.

 

Komentarze