Smutna wiadomość. Fani poruszeni.

Małgorzata Rozenek – polska gwiazda prowadząca wiele programów telewizyjnych, autorka licznych publikacji prężnie działająca w show biznesie gwiazda i promująca zdrowy tryb życia. Niestety – przekazano smutną wiadomość.

Wcześniej w połowie maja Jacek Rozenek – były maż Rozenek-Majdan – trafił do szpitala z powodu rozległego udaru mózgu. Był w bardzo poważnym stanie – został częściowo sparaliżowany i stracił mowę. W tych trudnych chwilach była z nim jego była żona – Małgorzata Rozenek-Majdan.

Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Wiele kobiet stawia ją jako wzór do naśladowania. Zwłaszcza w kwestii mody i zdrowego stylu życia.W aplikacji Instagram jej profil śledzi niemal milion osób, co tylko potwierdza jej ogromną popularność. Niestety dotarła do nas przykra wiadomość – Małgorzata Rozenek-Majdan niestety…

Nie zgromadziła rzeszy gwiazdy na premierze swojej nowej firmy cateringowej MRM Food. Brak znanych osób, które podobno zostały zaproszone wzbudził ogromne poruszenie fanów – wiele osób uznało, że to po prostu utne i trochę przykre. Sama Rozenek postanowiła odnieść się do tej sprawy : 

„Zdecydowałam się na organizacje eventu zamkniętego, po to, by nie tracić edukacyjnego celu wydarzenia „

„Dlaczego na promocji cateringu Małgorzaty Rozenek-Majdan nie było gwiazd?”  grzmią internautki.

(…) Na spotkaniu była każda z zaproszonych osób – czytamy na profilu Instagramowym gwiazdy. Takie oświadczenie nie ostudziło emocji i poruszenia wśród fanów i Rozenek odpowiedziała na jeden z komentarzy: 

„możliwe. Ale zdjęcia tego nie potwierdzają.Nie ma nigdzie zdjęć Pani i rzekomo zaproszonych gwiazd i celebrytów.🤷‍♀️Za to są zdjęcia Pani i pań z Panią współpracujących .Pojawia się jakaś Lady Patrycja ale nikt jej generalnie nie zna.Może Pani ma zdjęcia z tymi celebrytami i gwiazdami z tego eventu, może Pani pokazać, skoro oni byli a wstrętne media nie chcą ich pokazać… – napisała obserwatorka.

Rozenek uznała, że wyjaśni tę sprawę i odpisała : 

„ale kochanie, to było śniadanie prasowe. Tam gwiazdami byli dziennikarze😘”

Komentarze