SMUTNA wiadomość! Niestety Meghan Markle…

Dramat w rodzinie królewskiej. Są już oficjalne informacje nt. Meghan Markle.

Historia pojawienia się Meghan w rodzinie królewskiej jest zaskakująca.W lipcu 2016 roku Meghan i książę Harry spotkali się po raz pierwszy. Randkę w ciemno przyszłej księżnej zorganizował wspólny znajomy pary. Książę ani Meghan nigdy nie ujawnili dzięki komu spotkali się po raz pierwszy. Przebieg ich związku z mediów zna niemal każdy. Teraz pojawiły się dramatyczne informacje.

Książę Harry i Meghan Markle, to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Członkowie rodziny królewskiej znani są na całym świecie. Wszyscy śledzili losy pary – od pięknego ślubu do narodzin syna Archiego. Piękny obrazek niestety nie trwał długo. Niestety pojawiła się smutna informacja. Już oficjalnie Meghan Markle niestety…

Ma problemy z wizerunkiem. Ten jest kluczowy dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Meghan zatrudniła nawet specjalistów od PR, którzy mieli ocieplać jej wizerunek. Niestety ambitne planu księżnej szybko zderzyły się z rzeczywistością. Wszystko przez jej rodzinę.

Aktualnie Meghan Markle stały kontakt utrzymuje tylko ze swoją matką Dorią Ragland. Z pozostałymi członkami swojej rodziny nawet nie rozmawia. Jednak teraz sprawa dotyczy bratanka księżnej. Thomas Dooley został aresztowany. Stało się to w momencie, kiedy na ulicach Hollywood paradował w samym ręczniku. Według policji był pod wpływem narkotyków.

W sprawie głos zabrał rzecznik prasowy brytyjskiej pary książęcej. W oświadczeniu wskazał jasno – księżna Meghan nie będzie udzielała komentarza w sprawie zachowania bratanka, jak i w ogóle w sprawach mających związek z jej rodziną.

 

Komentarze