SMUTNE wiadomości z Tańca z Gwiazdami! Jeden z uczestników NIE…

Co się dzieje w „Tańcu z gwiazdami”?? Jeden z uczestników w ostatnim odcinku doznał urazu, który może skończyć się tragicznie! (czytaj dalej!)

 

Ogromnych emocji dostarczył widzom program „Taniec z gwiazdami”. Niespodzianką było, że w jury pojawił się „nowy” juror – Kris Adamski, choreograf z innego programu Polsatu – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Chwilowo zastąpił Michała Malitowskiego. 

 

Uczestnicy „TzG” dokonywali na parkiecie niesamowitych wyczynów w rytmach polskiej muzyki. Tematem przewodnim była bowiem impreza w stylu „u cioci na imieninach”. Nie zabrakło emocji, bo z odcinka niespodziewanie wyleciała para Akopa Szostak – Sara Janicka. 

 

Hity lat 80-tych i polskie przeboje towarzyszyły wszystkim podczas improwizowanych tańców. Pary w pocie czoła przygotowywały się do programu, ponieważ rywalizacja jest wciąż bardzo zacięta. Wszyscy zaprezentowali bardzo trudne, profesjonalne tańce. I tak na parkiecie zobaczyliśmy m.in. fokstrota, jive’a, tango czy rumbę. W rywalizacji wygrali tym razem Sandra Kubicka i Adam Adamonis oraz Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jaschke. Do grona najlepszych dołączyli także Damian Kordas i Janja Lesar, którzy zebrali w sumie aż 30 punktów! 

 

To właśnie dla Damiana Kordasa ostatni odcinek nie skończył się zbyt dobrze. Wraz z partnerką wykonywał quickstepa do utworu „Prawy do lewego”. Były uczestnik „Masterchefa” spędził na treningach wiele godzin, aby ich występ wypadł perfekcyjnie. Niestety, podczas wykonywania trudnej choreografii, Damian skręcił nogę w kostce! O dziwo, nie dał tego jednak po sobie poznać. Mimo bólu zachował pokerową twarz i odtańczył numer do końca! Jury za ten występ przyznało im łącznie 17 punktów! 

 

Jedak dla Damiana Kordasa i jego partnerki przygotowywanie się do kolejnego odcinka będzie obarczone bólem. Jak uczestnik poradzi sobie na treningach? Czy mimo poważnej kontuzji uda mu się wziąć udział w programie? Tego dowiemy się już w weekend! 

 

Źróło: Facebook, internet, tzg.

Fot. Facebook

 

Komentarze