Stan Królikowskiego jest POWAŻNY. Rodzina musi podjąć decyzję o…

stan

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest poważny. Aktor przebywa w szpitalu. Jego rodzina musi podjąć bardzo ciężką decyzję.

Aktor z kłopotami ze zdrowiem zaczął borykać się cztery lata temu. Królikowski skarżył się na nieustępujący ból głowy. Trafił do szpitala, diagnoza wstrząsnęła nim i jego rodziną. Okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Po żmudnej rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w tym roku lekarze zdecydowali, że powinien przejść kolejną operację. Aktor poczuł się na tyle dobrze, że zagrał nawet w serialu „W rytmie serca”. Tegoroczne święta nie należały do najszczęśliwszych dla rodziny Królikowskich. Stan zdrowia aktora pogorszył się tuż przed Bożym Narodzeniem. W lipcu tego roku pan Paweł Królikowski zasłabł za kierownicą. Wtedy właśnie aktor przeszedł kolejną operację – tym razem trepanacji czaszki.

ZOBACZ TAKŻE: TRUMP WYDAŁ ROZKAZ DO ATAKU. Szykuje się wojna?!

Rodzina aktora poważnie rozważa kontynuowaniem leczenia pana Pawła za granicą. Żona gwiazdora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska podczas świąt nie odstępowała męża na krok. Para miała czas zastanowić się, jak polepszyć stan zdrowia aktora. W jakim stanie obecnie znajduje się aktor? Jak donosi ,,Fakt” – stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest stabilny. To daje szansę na snucie planów dotyczących rehabilitacji gwiazdy. Prawdopodobnie będzie ona się odbywać na terenie Niemiec, gdzie gwiazdor mógłby liczyć na najlepszą opiekę.

To czas ciężkich decyzji dla rodziny aktora. Życzymy przede wszystkim zdrowia panu Pawłowi!

 

Komentarze