Stary ZBOCZENIEC ojcem MARTWEGO dziecka 13-latki!

Pojawiły się nowe informacje w sprawie młodej dziewczyny, która urodziła martwego noworodka 9 sierpnia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym na kieleckim Czarnowie.

 

 

Śledztwo prokuratury postawiło zarzuty 71-letniemu Stanisławowi G. Badanie DNA przeprowadzone na zlecenie wymiaru sprawiedliwości wykazało, że to właśnie on jest ojcem dziecka 13-latki.

 

W toku przesłuchania podejrzany częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Kielcach zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy – informuje Daniel Prokopowic rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

 

Małoletnia pokrzywdzona jest mieszkanką jednej z miejscowości na terenie województwa świętokrzyskiego. Policja i prokuratura ze względu na dobro dziecko nie udzielają szczegółowych informacji.

 

Ciało noworodka zostało poddane sekcji zwłok by wykazać w jaki sposób doszło do zgonu. Wyniki nie są jeszcze znane. Sąd postanowił zastosować 3 miesięczny areszt dla 71-latka za współżycie  z osobą niepelnoletnią. Stanisław G. jedynie częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów.  Za seks z nieletnią poniżej 15. roku życia grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze