Szczecin: Kolejna „ofiara” smartfona! Wpatrzona w ekran szła wprost pod (…)!

ekran

Z tego, że życie ma się tylko jedno chyba nie wszyscy do końca zdają sobie sprawę. Przykładem dziewczynka ze Szczecina, która była tak bardzo zapatrzona w ekran swojego smartfona, że omal nie weszła pod jadący tramwaj. Dziecko miało wiele szczęścia, ponieważ zatrzymało się niemal w ostatnim momencie!

Film nagrany przez motorniczego tramwaju ze Szczecina pokazuje beztroskę niektórych osób i to do czego doprowadza nieuwaga na drodze. Dziewczynka, która szła wpatrzona w ekran telefonu tylko cudem uniknęła śmierci. Dziecko zorientowało się, że wchodzi pod przejeżdżający na zielonym świetle tramwaj dopiero wtedy gdy motorniczy na nie zatrąbił. Nagranie pojawiło się w sieci ku przestrodze, by dać do zrozumienia ludziom jak niewiele potrzeba by doszło do tragedii.

 

 

 

 

 

Film pod jakże wymownym i trafnym tytułem „Smartfon zombie na torach-dziecko, które szło ku śmierci” zobaczyło już prawie 50 tysięcy osób. Dziecko było tak skupione na wyświetlaczu  smartfona, że w ogóle nie zwracało uwagi na to, co dzieje się wokół. Od dramatu dzielił je tylko jeden krok. Na szczęście motorniczy do końca zachował czujność i sygnałem dźwiękowym ostrzegł dziewczynkę o niebezpieczeństwie. Mężczyzna zamieścił również wymowny wpis na Facebooku, który jest puentą całej sytuacji.

 

 

 

 

„Czy naprawdę chcecie mieć na nagrobku: „Tu leży Kowalska, oglądając filmik na YT pt. „jak wiertarką udarową robić warkoczyki”, wpadła pod tramwaj. Zginęła na miejscu”? – stwierdził motorniczy na Facebooku.”

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo youtube.oom

 

 

 

Komentarze