SZOK! Bliscy ODRADZALI Meghan Markle ślubu z księciem! Mieli ku temu powody

Ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle pociągnął za sobą szereg afer medialnych. Niektórzy zaczynają porównywać sytuację Meghan z tym, co spotkało księżną Dianę.

Wydawałoby się, że to piękna historia rodem z najpiękniejszej baśni. Rzeczywistość nie jest już tak szczęśliwa. Amerykańska aktorka trafiła na brytyjski dwór, który w niczym nie przypomina tętniącego życiem Los Angeles, panują tam rygorystyczne zasady. Ponadto Meghan ma już na koncie rozwód, dlatego członkowie rodziny królewskiej nie kryli zdziwienia na wieść o zaręczynach. Do ślubu jednak doszło, lecz nie oznaczało to końca problemów. Rodzina Markle chcąc zaistnieć w mediach regularnie oczernia ją, zaś dziennikarze tylko na to czekają. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Wszystko działo się jeszcze zanim zakochani powiedzieli sobie „tak”. 

Okazało się, że nie tylko otoczenie księcia nie było przekonane co do ślubu. Przyjaciele Meghan Markle stanowczo odradzali jej małżeństwa z Harrym. I bynajmniej nie chodziło tu o jakiekolwiek wady przyszłej żony. Meg była wielokrotnie ostrzegana przed tym, co ją czeka.

Bliscy tłumaczyli jej, że gdy tylko poślubi wnuka królowej Elżbiety, to stanie się ofiarą paparazzich. Brytyjskie tabloidy po prostu nie dadzą jej żyć. Trzeba przyznać, że ich scenariusz częściowo się spełnił. Dziennikarze chętnie wywlekają wszystko, co dotyczy Meghan i nieustannie poszukują kolejnych osób z jej otoczenia, które mają ochotę wrzucić swoje trzy grosze.

Księżna Sussexu przyznaje, że nie wzięła sobie do serca tej przestrogi i rzeczywiście odczuła nadmierne zainteresowanie mediów. Na szczęście może liczyć na wsparcie męża, który czuwa nad tym, aby nikt nie skrzywdził jego wybranki. Małżonkowie już pozywają reporterów, którzy ich oczerniają. 

Komentarze