SZOKUJĄCE informacje nt. Zbigniewa Stonogi!

Zbigniew Stonoga atakuje Zbigniewa Ziobro! W sieci opublikowane zostały filmiki, których treść nie nadaje się do cytowania.

Biznesmen Zbigniew Stonoga od kilku lat znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. Ostatnio głównie zajmuje się krytyką Prawa i Sprawiedliwości w dość niewybredny sposób. Stonoga nie szczędzi PIS gorzkich słów. Wynik niedzielnych wyborów biznesmen uznał za „przegraną całego polskiego społeczeństwa”

Przypomnijmy Stonoga od maja 2017 do października 2019 przebywał w areszcie śledczym w Krakowie. 

– Witajcie, jestem już na wolności. Jestem pierwszym człowiekiem, który musiał zapłacić kilkaset tys. zł za życie, bo mój stan zdrowia nie powalał na przebywanie w areszcie. Mam nadzieję, że to PiS […]. skończy się szybciej niż się zaczęło – powiedział na nagraniu opublikowanym na Facebooku. Tuż przed wyborami Stonoga publikował rzekome dowody na nieprawidłowości związane z Instytutem Lecha Kaczyńskiego. Mimo – jak twierdził – posiadania szeregu dokumentów sprawą żadne media nie chciały się zainteresować. Biznesmenowi odmawiać miały Gazeta Wyborcza oraz TVN.

-Stonoga przez swoje zachowanie to człowiek o wątpliwym zaufaniu. Skompromitowany, niewiarygodny. Choć ma wielu zwolenników i wsparcie, to już mało kto traktuje go zupełnie poważnie.  Jego dokumentami na temat rzekomej afery nie chciały zainteresować się nawet krytyczne wobec rządu media. To chyba o czymś świadczy – mówi warszawski przedsiębiorca. 

Tym razem Stonoga postanowił opublikować nagranie, na którym w bardzo nieparlamentarnych słowach wyraża się o ministrze sprawiedliwości i jego matce oraz żonie. Swoje działania motywuje „dotknięciem rodziny” – jak wyjaśnia chodzi o sprawy podatkowe jego żony oraz syna. Do sprawy póki co nie odniósł się Zbigniew Ziobro. 

 

Komentarze