Szokujące informacje nt. Zenka Martyniuka! Czy doczeka…

Niekwestionowany król disco polo kolejny raz zaskakuje swoich wielbicieli! Zobacz, co tym razem wprawiło w zdumienie fanów Zenka Martyniuka! 

 

Żadna gwiazda disco – polo nie spotkała się z takim wyróżnieniem! O tym, że ruszyły zdjęcia do mega – produkcji filmowej, wiadomo od ubiegłego roku. Wysokobudżetowy film, w którym zagrają świetni polscy aktorzy, nosi roboczy tytuł „Zenek”. Wygląda na to, że castingi trwają, a sam Zenek doczeka się swojej filmowej biografii. 

 

Na razie nie znana jest data premiery filmu, bo praca na planie filmowym wciąż trwa. Twórcy właśnie ogłosili kolejny casting! 

 

W ogłoszeniu czytamy: 

„Zagraj w filmie o Zenku Martyniuku 🚨🚨🚨

Tak jest, ruszamy ze zdjęciami do produkcji o ulubionym wokaliście wszystkich Polaków 🔥😍

Zapisy dla statystów: zenek@stars-impresariat.pl 

Jeśli chcecie wystąpić na planie (i być może spotkać tam samego Zenka!), prześlijcie nam:

imię, nazwisko, wiek, aktualne zdjęcie i nr telefonu oraz miasto zamieszkania.

Podajcie dni, w których jesteście dostępni 😃

Nagrania na Podlasiu (zapewniamy dojazd z Białegostoku!):

11 października Narew
12 października Tanica Nowa (statyści z samochodami)
13 października Kleszczele „. 

 

 

W filmie rolę Zenka zagra dwóch aktorów. W młodego artystę wcieli się 24-letni Jakub Zając, znany m.in. z serialu „Belfer”, natomiast dorosłego Zenona odegra znany i lubiany Krzysztof Czeczot. Żonę gwiazdora odegra w produkcji Klara Bielawska. 

 

Na planie zdjęciowym aktorom towarzyszy cały czas sam Zenon Martyniuk. Praca nad jego utworami przebiega pod okiem specjalistów. Ponoć piosenkę tytułową do filmu zatwierdził sam prezes TVP, Jacek Kurski, który to tak zachwycił się numerem, że natychmiast stwierdził, że stanie się on hitem. Póki co nie znane są szczegóły, a utwór jeszcze nie został upubliczniony. 

 

W filmie bieże też udział wielu statystów, bo zdjęcia kręcone są w klubach dyskotekowych. Ostatnio poszukiwano również na plan starych aut z lat 80-90. Zapowiada się wysokobudżetowa super produkcja. Czekamy z niecierpliwością! 

 

Oprac. Kamila Wolny

Fot. Facebook

 

 

Komentarze