Szokujące wieści ws. Krzysztofa Krawczyka. Muzyk spisał już nawet testament

TESTAMENT

Niepokojące informacje na temat Krzysztofa Krawczyka obiegły polskie media. Wokalista spisał testament. Dlaczego? Co się dzieje z muzykiem?

Krzysztof Krawczyk to uwielbiany przez Polaków wokalista. Jest prawdziwą ponadczasową gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Informacje, które w ostatnich dniach obiegły media wstrząsnęły fanami. Artysta spisał testament. Co skłoniło go do takiej decyzji?

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowa, świetna inicjatywa ze strony sklepów Ikea! Szwedzka firma wprowadzi…

 

Krzysztof Krawczyk skończy we wrześniu 74 lata. Piosenkarz w ubiegłym roku przeszedł operację wymiany endoprotezy biodra. Niemniej jednak gwiazdor postanowił zdecydował się na pewien krok. Wraz ze swoja żoną Ewą spisał oficjalny testament. Artysta ujawnił motywy swojej decyzji w rozmowie z „Super Expressem”. Jak się okazało jest bardzo przezorny, dlatego zdecydował się na taki krok. Artysta nie planuje jednak całkowicie zakończyć kariery.

 

– Skąd pomysł, by spisać testament? Ostatnio wiele z żoną podróżujemy, latamy na koncerty do USA, dlatego postanowiliśmy z Ewą spisać testament, podzielić nasz majątek. (…) Ustaliliśmy, że połowę majątku dostanie moja rodzina, czyli brat i syn, drugą połowę rodzina żony, czyli jej siostra i córki siostry – wyznał szczerze Krzysztof Krawczyk.

 

ZOBACZ TAKŻE: Emerytury i renty w górę! Dużo wyższe niż zakładano?!

 

Artysta wciąż koncertuje oraz dużo podróżuje, prowadząc bardzo aktywne życie. Jak narazie gwiazdor nie ma w planach rezygnować z kariery. Mimo tego zdecydował się jednak przygotować na najgorsze, o czym opowiedział w rozmowie z mediami. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli podziwiać talent pana Krzysztofa jeszcze przez długie lata.

 

źródło: superexpress.pl

fot. youtube

Komentarze