Ta znana aktorka trafiła do szpitala! Jej stan jest ciężki…

Catherine Deneuve to ceniona i znana na całym świecie aktorka. Urodziła się  22 października 1943 w Paryżu. Ostatnio dotarły do nas bardzo niepokojące wieści z Francji. Okazuje się, że ulubienica kinomanów trafiła do szpitala. Jest stan określany jest jako ciężki.

Jej przygoda z dużym ekranem rozpoczęła się 1956 roku. Jako nastolatka zagrała w filmie zatytułowanym Les collégiennes. Ogromną popularność przyniósł aktorce musical Parasolki z Cherbourga. Catherine Deneuve wielokrotnie współpracowała z wybitnymi reżyserami, m. in. z Romanem Polańskim. Odebrała specjalną nagrodę za całokształt twórczości na 61. MFF w Cannes w 2008 roku. Zagrała m. in. w filmach: 8 kobiet, Niebezpieczne związki, Z podniesionym czołem, Dwie kobiety, czy Moja ulubiona pora roku. 

Catherine Deneuve w ostatnim czasie nie czuła się najlepiej. Aktorka trafiła do szpitala. Zdaniem tamtejszych mediów Deneuve miała się gorzej poczuć we wtorkowy wieczór, a jej stan określany jest jako ciężki. Wiele wskazuje na to, że aktorka mimo 76-lat nie odpuszcza. Ciągle rozpoczyna nowe projekty, jeździ na eventy, uczestniczy w koncertach. Obecnie Catherine Deneuve gra w filmie De son vivant, który ma trafić na ekrany kin w 2020 roku. Napięty grafik doprowadził do tego, że organizm aktorki nie wytrzymał. Mamy nadzieję, że niebawem stan pani Catherine Deneuve się polepszy!

Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia! 

Komentarze