Tajemnica Rydzyka wyszła na jaw! Jego rodzice UKRYWALI to przed światem!

Prawda o Tadeuszu Rydzyku wyszła na jaw! Jego rodzice długo ukrywali to przed światem.

Ojciec Tadeusz Rydzyk w Polsce znany redemptorysta, twórca stacji radiowej „Radio Maryja” a także Telewizji Trwam. Toruński duchowny od dawna jest jednak obiektem licznych kontrowersji, a z drugiej strony kultem otaczają go zwłaszcza emeryci i renciści, którzy chętnie wpłacają ogromne datki na dzieło redemptorysty. Teraz na jaw wyszła długo skrywana tajemnica.

W sieci wcześniej pojawiały się liczne spekulacje dotyczące duchownego – sugerowano, że nigdy nie przyjął święceń kapłańskich a ponadto rzekomo nielegalnie działał na terenie Niemiec zdobywając pierwsze poważne pieniądze. Wiele głosów pojawia się także w temacie ukrywanych bogactw Rydzyka. Rodzice duchownego ukrywali fakt…

Tego, że redemptorysta jest nieślubnym dzieckiem. Tadeusz Rydzyk urodził się w Olkuszu, panowało tam skrajne ubóstwo. Rydzyk mieszkał z czwórką rodzeństwa na terenie fabryki, w której pracowała jego matka. Redemptorysta od samego początku był silnie związany z kościołem, o umacnianie w nim wiary dbała jego matka.

Jak się okazało przez wiele lat ukrywano fakt, że Rydzyk, to nieślubne dziecko. Ponadto pojawiło się wiele niejasności związanych z jego tajemniczym zniknięciem w 1986 roku. Po pielgrzymce do Watykanu nie wrócił do kraju. Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, co działo się wówczas z duchownym. Rzekomo Rydzyk nie chciał przyjąć kary suspensu od swojego zakonu, pomoc znalazł w Niemieckim klasztorze. W Niemczech miał zająć się handlem samochodami, a ponadto wystawianiem nieprawdziwych aktów darowizny, nielegalnie używając w tym celu pieczątki zakonu.

 

Komentarze