Tak dzisiaj wygląda córka Izabeli Macudzińskiej! „Odważnie jak na piętnastolatkę”

Eliza, córka znanej z programu „Królowe życia” Izabeli Macudzińskiej, zdecydowała się na znaczną metamorfozę swojego wyglądu. 15-latka, która sukcesywnie zyskuje popularność na Instagramie, postanowiła podążyć w ślady swojej sławnej mamy i przefarbować włosy po raz pierwszy w życiu.

Izabela Macudzińska zyskała rozpoznawalność jako uczestniczka programu telewizyjnego „Królowe życia”, który przyciągnął uwagę licznej publiczności. Po udziale w programie, Izabela kontynuowała swoją obecność w mediach, stając się influencerką i aktywnie uczestnicząc w życiu mediów społecznościowych. Jednak to nie tylko ona cieszy się popularnością, ale również jej ukochana córka Eliza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@macudzinska_b)

Eliza, mając zaledwie 15 lat, aktywnie zarządza swoim kontem na Instagramie, gdzie zgromadziła już niemal 110 tysięcy obserwatorów. Podobnie jak jej sławna mama, Eliza jest zaangażowana w świat mediów społecznościowych, dzieląc się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Jednym z jej marzeń i celów jest kariera tancerki.

Niedawno 15-latka postanowiła wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie, co stało się tematem rozmów w mediach społecznościowych. Eliza zdecydowała się na pierwszą w swoim życiu koloryzację włosów, która przekształciła jej wygląd. Jej wcześniejsze włosy były długie, proste i miały kolor ciemnego blondu. Teraz jednak Eliza wybrała jasny blond, a efekty tej metamorfozy nie przeszły niezauważone.

Nowa fryzura córki Izabeli Macudzińskiej wyraźnie podkreśliła jej podobieństwo do sławnej matki. Eliza pochwaliła się swoją odważną decyzją na Instagramie, publikując zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Jej zmieniony wygląd spotkał się z ciepłym przyjęciem od obserwatorów, a także zdobył uznanie za odwagę i styl.

Córka Izabeli Macudzińskiej przeszła sporą METAMORFOZĘ. 15-latka poszła w ślady mamy (FOTO)

Eliza kontynuuje swoją ścieżkę w mediach społecznościowych i w świecie rozrywki, budując swoją własną markę i zdobywając coraz większą popularność. Jej metamorfoza włosów to jedno z wielu kroków w jej karierze, która zapowiada się obiecująco, a podobieństwo do matki Izabeli Macudzińskiej tylko dodaje uroku i pewności siebie młodej influencerce.

Zobacz także: Google wprowadza poważne zmiany! Nie skorzystamy już z Gmaila…

Komentarze