TAK fani potraktowali Lewandowską! „Okropne zachowanie”

Fani zakpili z Anny Lewandowskiej.

Pomidory okazały się być przyczyną hejtu na Annę Lewandowską. Popularna dietetyczka i trenerkaa przede wszystkim żona Roberta Lewandowskiego, pokazała przepis najprostsze danie. Fani zaczęli ironicznie komentować recepturę Lewandowskiej.

Pomidory to główny składnik dania, jakie zaproponowała Ania. Żona najpolilarniejszego polskiego piłkarza na co dzień słynie z tworzenia zdrowych przepisów. Chętnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Tym razem opublikowany przepis nie wszystkim przypadł go gustu. Fani trenerki zaczęli robić sobie żarty z jej przepisu. 

Anna Lewandowska często dzieli się na swoim Instagramie zdrowymi daniami, które sama przygotowała. Fani chętnie korzystają z jej przepisów, gdyż dla wielu osób jest ona absolutnym autorytetem.
Tym razem przepis na pomidory z cebulą i przyprawami zrobił wśród internautów prawdziwą furorę. Trenerka podzieliła się tym przepisem z fanami…

„Składniki: pomidor, cebula, sól, pieprz czarny, zioła prowansalskie. Pomidory pokrój w ósemki. Cebulę drobno posiekaj. Wszystkie składniki wymieszaj” – napisała trenerka na swoim Instagramie. 

Wydawać by się mogło, że najtrudniejszym etapem tego przepisu jest pokrojenie pomidorów w ósemki. Fani bardzo szybko zaczęli naśmiewać się z pomysłu gwiazdy i na ironiczne i kpiące komentarzach nie trzeba było długo czekać. 

„Pomidory z cebulą to ja już robiłam i jadłam jak pani z całym szacunkiem jeszcze na świecie nie było, także tym razem to żadna rewelacja” – dodała kolejna osoba.

„Pomidorki z cebulką. Proponuję jeszcze napisać, którą ręką trzymać pomidora i pod jakim kątem kroić na ósemki” – napisała jedna z internautek. 

„Dziękuję bardzo za przepis na pomidorki z cebulą, ale coś mi nie wyszło, nie wiem gdzie popełniłem błąd” – skomentował internauta. 

„A można najpierw pokroić cebulkę, a potem pomidorki?”. Takich komentarzy jest o wiele więcej.

Jak widać internauci nie zawsze sprzyjają Ani. Zazwyczaj fani są zachwyceni jej pomysłami, to tym razem zdecydowanie było inaczej. Ania wkłada dużo serca w przygotowywanie i opracowanie planów żywieniowych, dlatego mamy nadzieje, że internauci docenią też te prostrze przepisy.

Komentarze