Tak LEWANDOWSCY świętowali HALLOWEEN! Przebrali się za…

halloween

Święto Halloween (noc duchów) jest obchodzone w nocy 31 października. Największym powodzeniem cieszy się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, ale też w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Do Polski moda na upiorne stwory przyszła z początkiem lat 90. Jednym z elementów tradycji są przebrania nawiązujące do postaci z horrorów. Anna i Robert Lewandowscy postanowili przebrać się za…

 

Robert Lewandowski wystąpił jako Joker, a Anna Lewandowska wcieliła się w Harley Quinn. Zdjęcia pary trafiły do mediów społecznościowych, gdzie niemal natychmiast zyskały ogromne powodzenie oraz zainteresowanie internautów. Po niespełna 10 godzinach od publikacji fotografia doczekała się ponad 460 tys. polubień na Instagramie.

 

Zdania były mocno podzielone! Z pewnością pomysł ten nie spodobał się ludziom, którzy nie popierają tego święta i sądzą, że przez to państwo Lewandowscy nie dają najlepszego przykładu.

W komentarzach możemy przeczytać następujące opinie! 

 

„W Polsce obchodzi się święto zmarłych a nie Halloween. Skoro dajecie przykład wielu ludziom w sporcie i zdrowiu pokażcie też że jako Polacy warto obchodzić regionalne tradycje a nie zachodnie przebieranki”– napisała jedna z użytkowniczek, a jej wpis ma ponad 1,5 tys. reakcji.

 

„W sumie to mega słabe, że z jednej strony promuje Pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności”– czytamy w kolejnym komentarzu.

 

Nie zabrakło również obrońców Lewandowskich, którzy podkreślają, że świętowanie Halloween oraz dnia Wszystkich Świętych nie muszą iść w sprzeczności. Można zarówno świetnie się bawić jak również godnie obchodzić święto zmarłych, ponieważ są one obchodzone w dwóch różnych dniach.

 

„Hallowen jest zabawnym świętem i super przebranie. A co do pseudokatolików o groby trzeba dbać cały rok, a nie tylko na Wszystkich Świętych”– napisał inny użytkownik.

 

A wy jakie zdanie macie na ten temat…?

 

https://www.instagram.com/p/B4QW3qTBmYK/

 

 

Źródło:wprost.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze