TAK naprawdę wygląda grób Anny Przybylskiej! Nie uwierzycie

 5 października 2014 zmarła aktorka Anna Przybylska, która była ulubienicą wszystkich Polaków. Osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz dwóch synów Jana i Szymona. Pod koniec lipca 2013 przeszła operację usunięcia guza trzustki w gdańskiej klinice. Niestety, finalnie nie udało jej się pokonać nowotworu. Przegrała heroiczną walkę z chorobą. 

Anna Przybylska ukończyła IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Przez wiele lat była partnerką życiową piłkarza Jarosława Bieniuka. Para wychowywała wspólnie trójkę potomstwa. Aktorka zadebiutowała na dużym ekranie w 1998 roku, wcielając się w jedną z postaci filmu „Ciemna strona Wenus” Radosława Piwowarskiego. Pani Ania grała także w serialach „Złotopolscy” oraz „Daleko od noszy”.

Wczoraj obchodziliśmy dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji siostra zmarłej Anny Przybylskiej pokazała jej grób. Okazuje się, że fani wciąż pamiętają o swojej ulubienicy, ponieważ w miejscu, w którym spoczywa pani Ania jest mnóstwo kwiatów oraz palących się zniczy. 

Dziękuję za pamięć 💕#annaprzybylska

Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało… – napisała w swoim poście na Instagramie siostra Ani Przybylskiej, Agnieszka Kubera. Do postu została dołączona fotografia. 

Pod postem znalazło się sporo komentarzy, które odnosiły się do zmarłej aktorki. Fani z ogromną tęsknotą wspominają Anię Przybylską. 

„Wspaniała kobieta ❤️na zawsze w naszych sercach”, „Aniu zawsze pamiętam o Tobie w wypominkach”, „Nie można tej Aniulki zapomnieć” – napisali obserwujący.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak NIE zauważyła włączonego mikrofonu! NAPRAWDĘ to powiedziała!

Zdjęcie, Źródło: Instagram, Youtube

 

Komentarze