TAK rolnik potraktował kobietę! Skandal w „Rolnik szuka żony”

rolnik

Program „Rolnik szuka żony” emitowany na antenie TVP 1 od kilku sezonów przyciąga przed ekrany telewizorów milion widzów. Nie inaczej jest z najnowszą edycją, w której bardzo dużo się dzieje.  W ostatnim odcinku widzowie byli świadkami szokującej sytuacji.

Między jednym z uczestników show, Sewerynem, a kandydatką na jego partnerkę doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Diana postanowiła wyjechać z domu mężczyzny, ponieważ dowiedziała się, że rolnik kłamał ją prosto w oczy i był wobec niej nieszczery. Kobieta mocno przeżyła całą sytuację, powiedziała Sewerynowi, co o nim myśli i po spakowaniu walizek wyjechała z jego gospodarstwa. Dianę zabolały słowa jakie usłyszała od mężczyzny, który powiedział jej, że ma u niego najmniejsze szanse i może wracać do domu, bo nie ma zamiaru jej zatrzymywać. 

 

 

 

 

Poza tym Seweryn miał kontaktować się z Marleną, jedną z kandydatek, którą faworyzuje, poza programem. Dianę mocno to zabolało i nie omieszkała wytknąć tego rolnikowi. Mężczyzna próbował później okłamać kobietę, że nie wie o co chodzi czym do końca się pogrążył. Diana postanowiła zakończyć rozmowę i opuścić program. Seweryna określiła jako osobę zakłamaną i nieszczerą. Kobieta powiedziała mu wprost, że jako mężczyzna jest dla niej skreślony na całej linii. Rolnik przyznał się później przed kamerą, że faktycznie pisał z Marleną po zakończonych randkach i trochę mu głupio z tego powodu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Obrzydliwy hejt ślicznej Marleny z „Rolnika”!!! Co go spowodowało?

 

 

źródła: fakt.pl, foto instagram.com

Komentarze