TAK wyglądało ciało Dawidka! „Zmasakrowane, miał wiele…”

W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok ciała chłopczyka znalezionego przy autostradzie A2.

Wiele wskazuje na to, że jest to ciało zaginionego 5-latka Dawida Żukowskiego, policjanci mówią o prawdopodobieństwie graniczącym z pewnością, że natrafili na zwłoki małego Dawidka. Są przecieki związane z tym, jak wygląda ciało!

– W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.Postępowanie zostało zainicjowane i będzie prowadzone w kierunku zabójstwa. Będzie zmierzało ku wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tej sprawy – powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

Z nieoficjalnych przecieków, także zdjęć, wiadomo jak wygląda ciało prawdopodobnie brutalnie zamordowanego Dawida Żukowskiego. Jak mówi źródło – „Widok był makabryczny. Chłopiec miał…

…liczne rany kłute zadane ostrym narzędziem. Cały był we krwi. Po tych 10 dniach widok był jeszcze bardziej makabryczny niż gdyby ciało znaleziono od razu. Rany były zadawane w okolice serca. Napastnik chciał „szybko” zabić dziecko. Wiele wskazuje na to, że zrobił to ojciec” – mówi nasze źródło.

Tymczasem okazuje się, że chcąca zachować anonimowość wróżka Anastazja już 11 lipca przewidziała, co stało się z chłopcem. Wtedy naszemu reporterowi przekazała, że widzi zmasakrowane ciało dziecka. Najprawdopodobniej jej wizja się potwierdzi. 

Według nieoficjalnych doniesień miały także wyciec zdjęcia zwłok chłopca, na szczęście póki co rzekome fotografie nie zostały opublikowane.

 

Komentarze