Taka SUKIENKA na chrzcie dziecka! NAPRAWDĘ! Zdjęcia.

Księżna Meghan i książę Harry ochrzcili syna Archiego! Uwagę przykuła sukienka. 

Naprawdę taka sukienka pojawiła się na chrzcinach pierworodnego syna Harrego i Meghan – chrzciny zaplanowano na 6 lipca i to mimo wiedzy, że na uroczystości zabraknie królowej Elżbiety II – prababci chłopca. 

Ceremonia chrzcin odbyła się w prywatnej kaplicy królowej na zamku Windsor, dwa miesiące po narodzinach pierworodnego syna Meghan i Harrego. Uroczystość miała charakter prywatny, całość była raczej skromna, nie było mowy o przepychu. Mimo to uwagę zwróciła sukienka, która…

Dotychczas chrzciny w rodzinie królewskiej były hucznymi imprezami z gośćmi z całego świata. Tym razem było dość zwyczajnie, rodzice Archiego chcą go wychować w „normalnej” atmosferze, z dala od królewskich zwyczajów i oprawy. 

W ceremonii chrzcin nie zmieniło się natomiast jedno – Archie został podany do chrztunw tradycyjnym ubranku – replice sukienki, którą miał na sobie 30 lat temu jego ojciec Harry. Mały Archie został ochrzczony w replice sukienki z 1841 roku, którą wówczas miała na sobie księżniczka Wiktoria. Kolejno sukienka przechodziła z pokolenia na pokolenie aż do momentu powierzchownych zniszczeń – wtedy to postanowiono wykonać replikę.

W replice sukienki do chrztu podawano księcia George, jego siostrę, księżniczkę Charlotte oraz najmłodszego z trójki dzieci Williama i Kate, księcia Louis. 

Komentarze