„TANIEC Z GWIAZDAMI” Dziś na parkiecie zobaczymy LESZKA MILLERA! Zatańczy z wnuczką…

Leszek Miller nie ukrywa, że kibicuje swojej wnuczce, która występuje w  „Tańcu z Gwiazdami”. Nic dziwnego, że zgodził się wziąć udział w najbliższym, specjalnym odcinku.

Produkcja „Tańca z Gwiazdami”wciąż nie przestaje nas zaskakiwać.  Wykazują się coraz większą kreatywnością i wcale nie chodzi o dobór uczestników. W jdzisiejszym odcinku na parkiecie zatańczą bliscy celebrytów.

Jedną z gwiazd najnowszej edycji polsatowskiego show jest Monika Miller, wnuczka byłego premiera. Od początku wspiera ją dziadek, który do tej pory ograniczał się do zasiadania na widowni. Jednak dziś wszystko się zmieni, gdy zgodnie z zapowiedzią Polsatu, zobaczymy Leszka Millera na parkiecie. Monika Miller przekonała swojego dziadka do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych w programie. Skąd wziął się taki pomysł? Umożliwia to formuła najnowszego odcinka, gdzie uczestnicy wystąpią w nim z bliskimi.

Monikę Miller i jej dziadka zobaczymy w romantycznym walcu do jednego z największych przebojów grupy The Beatles – „Yesterday”. Już nie możemy się doczekać.

„Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie, jakby to było bez nich” – powiedziała Monika w jednym z wywiadów.

Magdzie Beredzie towarzyszyć będzie mama. Razem zatańczą sambę. Barbara Kurdej-Szatan zaprosiła na parkiet swojego tatę, który będzie miał okazję zatańczyć rumbę. Należy dodać, że każda z gwiazd wystąpi w tym odcinku dwukrotnie. Raz z tanecznym partnerem i raz z bliską osobą. Jesteśmy ciekawi, jak sobie poradzą, dlatego odliczamy godziny do dzisiejszego odcinka.

Komentarze