Ten SONDAŻ wywrócił wszystko! Koalicja Obywatelska może…

Najnowszy sondaż! Ogromne zaskoczenie dla Koalicji Obywatelskiej. 

Wybory parlamentarne już 13 października. Kampania wyborcza jest już na ostatniej prostej. Wszystkie sztaby stataja się dotrzeć do ostatnich nieprzekonanych wyborców. Wypływają kolejne afery , pojawiają się nowe sondaże. Wszystkie wskazują zwycięstwo PiS. Teraz jednak pojawiło się badanie zupełnie inne od wszystkich dotychczasowych. Koalicja Obywatelska może się obawiać.

Jak wynika z tajnego sondażu zamówionego przez Platformę Obywatelską wszystko się zmienia. Zmiana ma mieć związek z aferą Sławomira Neumanna. Tłumaczenie PO o „przerażonym PiS” , który wyciąga „starą aferę” nie działa na wyborców Koalicji Obywatelskiej – a przynajmniej tak wynika z badania.

”Schetyna zamówił nowe badanie. Tajne sondaże są w każdej partii i w każdej są takie, które przerażają. Nas przeraził ten. Spadliśmy w nim za Lewicę. Cała ta kampania jest obiektywnie mówiąc słaba. Jednak kolejne tłumaczenie afery Neumanna, to już sięgniecie dna. Moim zdaniem Budka przegiął ze swoją teorią. Krytykujemy PiS, chcemy dymisji a sami nie panujemy nad ugrupowaniem. Neumann nadaje się do dymisji i skreślenia z listy kandydatów do sejmu. Inaczej jaką mamy transparentność? Jak można mówić, że to nielegalne nagranie. Jakie to ma znaczenie. „ – mówi polityk PO.

Z sondażu dostarczonego przez działacza wynika, że najnowsze badanie wskazuje na spadek KO.

Według danych z sondażu PiS może liczyć na aż 51% poparcia, SLD na 18% a Koalicja Obywatelska zaledwie 16%. Do sejmu dostałaby się jeszcze Koalicja Polska z wynikiem 6%.

Komentarze