Ten występ poruszył serca Polaków! Jurorzy nie mogli powstrzymać łez…

Większość Polaków ma sentyment do twórczości wyjątkowego artysty Zbigniewa Wodeckiego. Jego śmierć w 2017 była ciosem dla nas wszystkich. Dziś przypominamy niesamowity występ Mateusza Ziółko, który w telewizyjnym show „Twoja twarz brzmi znajomo” wykonał utwór pana Zbigniewa. Muzyk z przejęciem śpiewał „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Jego występ poruszył serca Internautów i telewidzów, a jurorzy nie mogli powstrzymać łez.

Zbigniew Wodecki przyszedł na świat  6 maja 1950 roku. Był multiinstrumentalistą – grał na skrzypcach, trąbce i fortepianie. Z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. W. Żeleńskiego przy ulicy Basztowej w Krakowie. Uwielbiany przez wszystkich Polaków muzyk był autorem następujących utworów: „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Opowiadaj mi tak”, „Oczarowanie”, „Z tobą chcę oglądać świat”, „Chałupy welcome to”, czy „Rzuć to wszystko co złe”. Artysta zmarł w 2017 roku z powodu komplikacji po operacji wszczepieniu pomostowania aortalno-wieńcowego. 

W jednym z odcinków programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Mateusz wcielił się w pana Zbigniewa. Jego występ można nazwać magicznym! Głos wokalisty wydaje się bardzo zbliżony do głosu Wodeckiego. Wykonanie sprawiło, że zarówno widownia jak i jurorzy płakali ze wzruszenia. 

„Jak mężczyźni płaczą, a kobiety tłamszą płacz (bo makijaż spłynie) to znaczy, że występ był doskonały”, 
„Ciągle wracam do tego nagrania… Dokładnie jak w słowach tej piosenki. Cudowne wykonanie..”,
„Czy tylko ja płaczę za każdym razem kiedy słucham tego wykonania?” – komentują zachwyceni Internauci.

 

 

Źródło: Youtube / Występ Mateusza Ziółko 

Zobacz też: Szokujący występ w Mam Talent!

Zdjęcie: Youtube

Komentarze