TO mocno zirytowało widzów Top Model!Klaudia el Dursi…

„Top Model”: Klaudia El Dursi na prowadzeniu, inni uczestnicy poirytowani, a widzowie podzieleni

Klaudia El Dursi w „Top Model” pojawiła się niczym grom z jasnego nieba. Od razu oczarowała surowe jury i zgarnęła złoty bilet. Dzięki niemu ominął ją bootcamp i mogła od razu wprowadzić się do domu modelek. Gdy pozostali uczestnicy zakwaterowali się w nowym miejscu i oczekiwali na laureata złotego biletu, to panowie mieli nadzieję, że to będzie dziewczyna, zaś dziewczyny liczyły na to, iż za drzwiami będzie chłopak.

Gdy Klaudia dotarła na miejsce i z dumą oznajmiła, że dzięki sukcesowi na castingu ma zamieszkać w specjalnym, luksusowym pokoju zapanowała dość niezręczna sytuacja. Wszyscy uczestnicy poczuli się zagrożeni. Ich obawy mogą się okazać słuszne.

Jak pisaliśmy wcześniej, Klaudia El Dursi ma już imponujące doświadczenie w modelingu oraz liczne znajomości w show-biznesie. Spełnia wszystkie wymagane kryteria, a do tego może się pochwalić ciekawą, egzotyczną urodą. „To prawie jak oszustwo. Nie powinna brać udziału” – mówi anonimowo jeden z uczestników…

W ostatnim odcinku show uczestnicy programu wzięli udział w konkurencji, którą była sesja zdjęciowa na trampolinie. Okazało się to być nie lada wyzwaniem. Trzeba wówczas utrzymać równowagę, zapanować nad swoim ciałem i przy tym idealnie zaprezentować się na zdjęciu. Pierwsze miejsce zajęła Klaudia. Znów była najlepsza.

Uradowana ze swojego zwycięstwa wykrzyczała do kolegów i koleżanek z programu:

„Nie przez przypadek ten złoty bilet!”

Tym zachowaniem bardzo zdenerwowała pozostałych uczestników, którym stresu w tamtym momencie z pewnością nie brakowało. Znaleźli się również widzowie, którzy byli równie zbulwersowani rzekomą arogancją Klaudii. Swoimi opiniami podzieliło się w internecie. Zupełnie nie zgadzają się z tym, że zdjęcie Klaudii El Dursi było najlepsze – mieli zupełnie innych faworytów. Według niektórych obraz skromnej i cichej Klaudii runął jak domek z kart właśnie podczas konkurencji w ostatnim odcinku.

Rośnie prawdopodobieństwo, że to właśnie ona zostanie następną „Top Model”. Jednak warto się przygotować na nieoczekiwany zwrot akcji, który jest charakterystyczny dla tego typu programów.

Komentarze