TO Woźniak-Starak kupił żonie przed śmiercią! Wydał 16 MILIONÓW!

Piotr Woźniak Starak bardzo kochał swoją żonę. Podarował jej jedną rzecz za 16 milionów złotych!

Agnieszka Szulim (po ślubie Woźniak Starak) była dla młodego miliardera całym światem. Piotr cały czas obsypywał swoją małżonkę drogimi prezentami. Z uwagi na jego stan posiadania nie były to tylko drobnostki. Ostatni prezent dla żony był czymś wyjątkowym!

Agnieszka Woźniak Starak jako żona miliardera nie martwiła się o wydatki, choć sama także nieźle zarabia będąc prezenterką TVN. Piotr dzięki ogromnej fortunie żył wraz z żoną w wyjątkowym luksusie. Zaskoczyć wybrankę w takiej sytuacji nie jest łatwo. W zasadzie zawsze para mogła pozwolić sobie na wszystko. Mimo to Piotr Woźniak Starak zaskoczył żonę i wydał aż 16 milionów złotych na …

apartament w Nowym Jorku. Para uwielbiała spędzać tam czas. Kiedy tylko mogli przebywali za oceanem. Dziennikarka zawsze była zakochana w Nowym Jorku, więc Piotr postanowił uszczęśliwić żonę. Miliarder zakupił tam apartament za aż 4 miliony dolarów, co daje ok. 16 milionów złotych.

Był to ostatni prezent jaki Woźniak Starak podarował swojej żonie. Niestety miliarder zmarł tydzień temu na jeziorze Kisajno. Poszukiwania trwały aż cztery dni. W czwartek rano nurkowie odnaleźli ciało Piotra Woźniaka Staraka. Znajdowało się 400 metrów od jego rodzinnej posiadłości. Okoliczności śmierci cały czas są badane.

 

 

 

 

Komentarze