TO wykazała kontrola Banasia! Szef NIK postanowił…

nietykalny, banasia

Sprawą Mariana Banasia od kilku dni żyje cała Polska. Ludzie doszukują się co chwilę to nowych rewelacji na jego temat. Teraz dowiadujemy się, że ma on wnieść skargę na kontrolę Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Powiedział o tym Zbigniew Matwiej z wydziału prasowego NIK.

Mogę potwierdzić, że prezes NIK Marian Banaś w formie pisemnej odniesie się do protokołu z kontroli Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Dzisiaj zostanie skierowane stanowisko w tej sprawie do CBA – powiedział dla „Wirtualnej Polski” Zbigniew Matwiej. Sprawa Marcina Banasia chyba zaciekawiła już cały kraj. Żyjemy nią i codziennie dostajemy nową dawkę informacji. Zgodnie z przepisami, urzędnik miał tydzień na ustosunkowanie do protokołu. Wiemy, że odebrał go w środę, lecz odmówił jego podpisania.

 

ZOBACZ:Poszedł do DENTYSTY, ponieważ bolały go ZĘBY MĄDROŚCI! Mężczyzna nie przeżył!

 

Ku zaskoczeniu dosłownie wszystkich, w czwartek zakończył on urlop bezpłatny i zapowiedział, że rozpocznie walkę i przeciwstawi się próbom szkalowania jego osoby. Przystąpiłem do wykonywania konstytucyjnych i ustawowych obowiązków w NIK. Będę bronił niezależności i bezstronności Najwyższej Izby Kontroli – powiedział Marian Banaś.

Przypomnijmy, że wystarczy tylko fakt, że na skardze którą wyśle szef NIK będzie dzisiejsza data. Nie może zatem dziwić fakt, że do 16:00 dnia dzisiejszego żadna skarga nie wpłynęła. Jak myślicie? Czy skończy się to sukcesem Banasia? Jaką przyszłość ma ta kolejna już w naszym kraju afera?

źródło: wp.pl fot. youtube.com

Komentarze