TO zdjęcie podbija internet! Tylko 2% ludzi widzi pewien straszny szczegół

szczegół

Na tym zdjęciu ukryty jest pewien szczegół. Tych, którym uda się ja znaleźć, przyprawia o gęsią skórkę. To zadanie nie należy jednak do najłatwiejszych bowiem tylko 2% ludzi na całym świecie jest w stanie dostrzec ukrytą na zdjęciu… twarz.

Niesamowite jest to, że ludzki mózg dostrzega w na pozór zwyczajnych zdjęciach takie zjawiska jak ta twarz. Skąd się biorą? Tego nie wie nikt. Jedni uważają, że to w rzeczywistości uchwycone na zdjęciu duchy, inni powiedzą, że to tzw. złudzenie optyczne.  Na pierwszy rzut oka to zdjęcie nie ma w sobie nic szczególnego. Przedstawia las. Można się jedynie zastanawiać, dlaczego ktoś postanowił sfotografować akurat ten kawałek niezbyt pięknego lasu. Dopiero po dokładnym przeanalizowaniu zdjęcia wzdłuż i wszerz zobaczyliśmy, że kryję się na nim coś niesamowitego.

Kiedy przyjrzymy się fotografii uważnie, bardzo wyraźne staje się, że w leśnym poszyciu, w dolnym prawym rogu zdjęcia ukryta jest ludzka twarz. Choć nie wiadomo do końca czy w ogóle jest to ludzka twarz. Wydaje się bardzo wyraźna, ma kolor zielonkawo brązowy, lekko odsłonięte zęby i nieskupione oczy.

 

ZOBACZ TAKŻE: MUSIAŁ ROZKOCHAŁ W SOBIE wpływową buisnesswoman. Zdecydowali się na…

 

Jak w przypadku wielu takich zdjęć, sporo osób zastanawia się na tym, skąd ta twarz mogła znaleźć się w tym miejscu. Są osoby, które uważają, że po prostu została tam wklejona za pomocą programu graficznego, ale są i osoby przekonane, że sama twarz mężczyzny jest autentyczna, a przynajmniej takie ułożenie elementów na zdjęciu jest autentyczne. Być może to połączenie korzeni, liści i odbitego światła. A może coś dużo bardziej niepokojącego? Zobaczcie sami:

 

 

szczegół

 

szczegół

Komentarze